fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Kurs surfingu na Bałtyku

Skorzystaj z rabatu -10% rezerwując online.

Z nami złapiesz swoją pierwszą falę

Surfing to niesamowity sport, ale niestety dość wymagający. Nauka może być czasami frustrująca i trwać długo. Naszą misją jest szkolenie osób początkujących i średniozaawansowanych tak żeby robili postępy jak najszybciej i w bezpieczny sposób. Szkolenia które prowadzimy rozkładają każdy poziom na czynniki pierwsze i małymi krokami, robimy szybki progres. Wszyscy nasi instruktorzy surfingu mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach w Polsce oraz za granicą. Surfing jest naszą największą pasją od kilkunastu lat, a w 2017 roku zdobyliśmy międzynarodowe uprawnienia ISA - International Surfing Association.

Serferzy z deskami pozujący do zdjęcia

Chcesz na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji na myśl o ujarzmieniu zbliżającej się fali? A może znudziły Cię już spacery po plaży i rekreacyjne pluskanie się w morzu? W takim razie nasza szkoła surfingu to miejsce dla Ciebie! Surfing to niesamowity sport, ale i dość wymagający. Nauka może być czasami frustrująca i trwać długo. Doskonale rozumiemy, że początki mogą być trudne, ale uwierz nam, radość z łapania fal jest tego warta! Naszą misją jest szkolenie osób początkujących i średniozaawansowanych tak, żeby robiły postępy jak najszybciej i w bezpieczny sposób. Szkolenia, które prowadzimy, rozkładają każdy poziom na czynniki pierwsze. Wyznajemy zasadę małych kroków i właśnie dlatego nasza szkoła surfingu na Helu może pochwalić się taką skutecznością nauczania. Prowadzimy grupy na trzech różnych poziomach zaawansowania, dopasowując ćwiczenia do umiejętności kursantów. Nasza szkoła surfingu w Chałupach to miejsce i ludzie, z którymi poczujesz się, jak w (mokrym i pełnym energii) domu. Wszyscy nasi instruktorzy surfingu mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach w Polsce oraz za granicą. Surfing jest naszą największą pasją od kilkunastu lat, a w 2017 roku zdobyliśmy międzynarodowe uprawnienia ISA - International Surfing Association i teraz chcemy się dzielić tą wyjątkową pasją. Nauka surfingu nie musi być wcale trudna. Zapisz się już teraz, a pokażemy Ci, jak wiele radości przynosi umiejętność pływania na desce.

Cennik zajęć grupowych (maksymalnie 7 osób w grupie)

1 GODZINA

130 zł/os.
Zapisz się

Cennik zajęć indywidualnych

1 GODZINA

220 zł/os.
Zapisz się

NIE WIESZ JAK ZAREZERWOWAĆ KURS? SPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA SAMYM DOLE STRONY.

Uwaga! Termin można zmieniać dowolnie, najpóźniej jeden dzień przed szkoleniem. Na niewykorzystane godziny wystawiamy voucher bez terminu ważności!

Bez haczyków

W naszej szkole nie ma haczyków! W cenę wliczone jest wszystko potrzebne do odbycia kursu surfingowego.
Cena zawiera:
 • Wybraną ilość godzin szkolenia surfingowego z doświadczonym instruktorem
 • Kompletny sprzęt surfingowy
 • Piankę neoprenową na cały okres kurs

Voucherna niewykorzystane godziny

Jeżeli wykupiony pakiet godzin szkoleniowych, z róznych przyczyn nie mógł zostać zrealizowany to dostaniesz od nas voucher, który uprawnia Cię do wykorzystania tych godzin w przyszłości. Voucher jest bezterminowy i może również zostać przekazany innej osobie.
Voucher to również super pomysł na prezent! Możesz go u nas wykupić i wręczyć bliskiej osobie. Voucher jest wydrukowany na ładnym papierze, starannie przez nas wypisany i wysłany na wskazany wcześniej adres.
sprawdź szczegóły
Logo ISA
Posiadamy uprawnienia międzynarodowej organizacji ISA – International Surfing Association.
Deski do surfingu

Korzystamy z odpowiednio dobranego sprzętu, który ułatwia naukę i przyśpiesza progres.

Surfer z deską w ręce

Gwarancja efektywnego i bezpiecznego szkolenia

 • Doświadczona kadra
 • Najnowszy sprzęt
 • Bezpieczne miejsce szkoleń:
  • Małe i średnie fale o niedużej mocy
  • Niewielka ilość osób na wodzie
  • Brak rafy i skał
  • Piaszczysta plaża i dno

Skorzystaj z naszych promocji

Dowiedz się więcej

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

ZAPŁAĆ MNIEJ

Zniżka 10% - do wszystkich rezerwacji online naliczany jest rabat -10%. Do otrzymania rabatu wystarczy nam tylko Twoja rezerwacja i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

Termin kursu można zmieniać dowolnie, najpóźniej jeden dzień przed szkoleniem.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  Dlaczego surfing jest tak popularnym sportem w Polsce?

  Surfing to zadziwiająco popularna aktywność w Polsce. Wydaje się, że temperatury sprzyjające ich uprawianiu są domeną tropików. Tymczasem nad Bałtykiem swoje miejsce znalazła jedna z największych europejskich społeczności „surferskich”. W poniższym tekście przyjrzymy się dlaczego surfing staje się tak popularny oraz jakie niesie za sobą korzyści.

  Czytaj więcej

  zobacz jak wygląda

  surfing w Chałupach

  Spot na którym został nagrany film, znajduje się 150 metrów od naszej bazy i to właśnie tutaj odbywa się większość szkoleń.

  #makingpeoplesurf

  Surfing Hel - jak wygląda kurs surfingu

  Szkolenia prowadzimy w taki sposób, żeby zarazić każdego pasją do surfingu. Doświadczeni instruktorzy dopilnują, aby odpowiednio dopasować poziom szkolenia. Dzięki nam poznasz technikę pływania, czytania fal oraz doboru właściwego sprzętu. Przeszkolimy Cię również z zakresu sprawdzania prognozy falowej i doradzimy, gdzie i kiedy pojechać na surfing. Chałupy 3 – oto miejsce, gdzie rozpocznie się Twoja wielka przygoda z deską. Wszystkie kursy surfingu rozpoczynamy w naszej bazie na kempingu. Bloki szkoleniowe odbywają się dwa razy dziennie – rano i po południu. Po wcześniejszym sprawdzeniu warunków panujących na wodzie instruktor dobiera odpowiedni sprzęt i kieruje się z kursantami na plażę. Spot, na którym odbywa się większość zajęć, znajduje się 150 metrów od naszej bazy. Doskonale znamy ten teren, dzięki czemu jesteśmy pewni, że kurs surfingu w Chałupach będzie idealny zarówno dla osób początkujących, jak i średniozaawansowanych. Rozwiń swoje skrzydła i odwiedź Chałupy. Surfing może stać się Twoją wielką pasją – rozpocznij tę przygodę z Surf People.

  Poziom 1 - początkujący

  Etap pierwszy jest dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z surfingiem. Zajęcia na tym poziomie polecamy również osobom, które próbowały już kiedyś swoich sił na desce, ale po kilku godzinach spędzonych w wodzie nastąpiła długa przerwa. Nasza szkoła surfingu przygotowała dla początkujących kursantów kompleksowy zestaw ćwiczeń, który stanowi podstawę do rozwijania pasji, jaką jest surfing. Hel i Zatoka Pucka uważane są za najlepsze miejsca w Europie do uprawiania sportów wodnych. Płytka woda i silne wiatry to wszystko, czego potrzeba miłośnikom wodnej adrenaliny. Nic więc dziwnego, że kitesurfing w Chałupach cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Sprawdź, czego nauczysz się podczas kursu dla osób początkujących!

  • Podstawy surfingu
  • Zasady bezpieczeństwa
  • Łapanie pierwszych białych fal (załamanych/spienionych)
  • Wstawanie na desce
  • Komfortowe przemieszczanie się na desce pomiędzy białymi falami

  Poziom 1.1

  Zobacz co będziemy omawiać na tym poziomie

  • Technikę padlowania
  • Sprzęt surfingowy
  • Bezpieczeństwo
  • Etykietę surfingu

  Poziom 1.2

  Zobacz co będziemy omawiać na tym poziomie

  • Przechodzenie przez fale
  • Wstawanie na desce
  • Pozycje na desce
  • Utrzymywanie równowagi na desce

  Poziom 1.3

  Zobacz co będziemy omawiać na tym poziomie

  • Łapanie pierwszych nie załamanych fal
  • Generowanie prędkości
  • Pływanie w obu kierunkach na fali

  Poziom 2 - początkujący +

  Ten poziom jest dla osób, które przeszły pierwszy etap i samodzielnie potrafią łapać spienione fale. Podczas drugiego etapu skupimy się na wypłynięciu w strefę niezałamujących się fal (czyli tak zwany outside), gdzie będziemy uczyć się, jak złapać pierwszą prawdziwą falę (tzw. green wave). Skupimy się na właściwym ustawieniu deski w stosunku do fali i nad jazdą w poprzek fali. Zajęcia będą odbywały się w strefie, z której korzystają zarówno uczący się, jak i zaawansowani surferzy, co oznacza, że konieczne będzie przestrzeganie pisanych i niepisanych zasad. Obowiązują one nie tylko tych, którzy wybrali surfing. Hel to ulubiona destynacja miłośników różnych sportów wodnych. Być może w przyszłości zechcesz spróbować, czym jest wing foil lub kitesurfing. Chałupy i szkoła Surf People to idealne miejsce, by poznawać nowych, ciekawych ludzi i rozwijać w ich towarzystwie swoje umiejętności.

  Poziom 3 - średniozaawansowany

  Ten poziom jest przeznaczony dla osób, które potrafią samodzielnie łapać ‚‚zielone’’ fale i płynąć na nich w obie strony. Podczas zajęć będziemy wybierali lepsze, większe i trudniejsze fale. Surf People lubią wyzwania! Przekażemy Ci wiedzę niezbędną do samodzielnego surfowania na większości zagranicznych spotów. Skupimy się na tym, jak bezpiecznie wypłynąć i wpłynąć na line up, oraz podpowiemy Ci, które fale będą dla Ciebie najlepsze. Dowiesz się również, jak łapać większe fale i wykonać pierwsze manewry. Podczas video analizy wskażemy Ci, nad którymi elementami powinieneś popracować. Każdego uczestnika naszych zajęć traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani jako osoby uczące się surfingu. Każdego kursanta wspieramy w przezwyciężaniu własnych słabości, łączymy naukę z zabawą – bo o to w tym wszystkich chodzi! Dołącz do Surf People i doskonal swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i wypracowanymi wśród fal protipami.

  Kamila Rosik z deską do surfingu

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub napisz do nas!

  Biuro szkoły - Kamila Rosik

  tel: 720 009 000

  mail: info@surfpeople.pl

  Zobacz również

  PRZYDATNE INFORMACJE SZKOLENIE SURF

  • Zarezerwuj kurs teraz i zapłać mniej o 10%!

   • na naszej stronie w zakładce ‘SZKOŁA’ wybierz interesujący Cię kurs i kliknij ‘rezerwuj’
   • następnie wypełnij formularz i wpłać zaliczkę. 
   • nie martw się jeśli nie znasz dokładnego terminu przyjazdu, zawsze możesz go zmienić (telefonicznie lub mailowo przynajmniej dzień przed planowaną lekcją).
   • dzień przed Twoim przyjazdem zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić dokładną godzinę Twoich zajęć.
  • Przeczytaj przed rozpoczęciem kursu - Ważne!

   1. Płatność za kurs odbywa się w dniu jego rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
   2. Pamiętaj żeby być w bazie 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu dobrania sprzętu i przebrania się (każde spóźnienie traktowane jest jako trwająca lekcja).
   3. Przed kursem koniecznie zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochód  (https://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/ ). W sezonie wjazd i parkowanie na kemping Chałupy 3 jest niemożliwe. 
   4. Przed rozpoczęciem zajęć podejdź do recepcji szkoły, gdzie dziewczyny zadbają żebyś został odpowiednio przygotowany do zajęć i zapoznają Cię z Twoim instruktorem.
   5. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
   6. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
   7. Zabierz ze sobą klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jak masz swoją piankę, weź ją ze sobą. 
   8. Jeśli chcesz się szkolić na swoim sprzęcie, zapłacisz 15% mniej! 
   9. W bazie są zamykane szafeczki, w których możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy
   10. Jeśli szukasz zakwaterowania polecamy nasze surf pokoje lub domki holenderskie na kempingu Chałupy 3 (https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/). 
   11. Godzinę zajęć ustalamy w oparciu o warunki wiatrowe, poziom umiejętności i preferencje kursanta.
   12. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpływać na grafik zajęć powodując ich opóźnienie lub przełożenie.  
   13. Na terenie naszej szkoły jest zewnętrzny prysznic, pod którym możesz opłukać siebie oraz piankę po zajęciach. Na kempingu znajdują się również toalety i wewnętrzne prysznice. 
  • Warunki uczestnictwa

   1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia w Surf People jest wypełnienie formularza zapisowego oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu (jeśli kursant jest niepełnoletni formularz musi być wypełniony przez jego rodzica lub opiekuna prawnego)
   2. W celu rezerwacji kursu konieczna jest wpłata zadatku. Jeśli zajęcia nie odbędą się, zadatek nie przepada i na daną kwotę zostaje wystawiony bezterminowy voucher.
   3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.
   4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 15 minut przed umówioną lekcją w celu dobrania sprzętu (piankę, trapez, kamizelkę i kask) oraz przebrania się. Każde spóźnienie kursanta będzie wliczone w czas trwania zajęć.
   5. Kursant zobowiązany jest do samodzielnego umówienia się na kolejne zajęcia w biurze szkoły lub telefonicznie/mailowo/przez stronę www. 
   6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej 3 godziny przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.
   7. W sytuacji gdy kursant wykupił kurs grupowy a w danym momencie nie ma innego kursanta z którym mógłby być w grupie – kursant musi rozliczyć się za swoje zajęcia według cennika zajęć indywidualnych.
   8. Na niewykorzystane godziny zajęć zostanie wystawiony bezterminowy voucher.
   9. Surf People nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż Chałupy 3, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.
   10. Szkoła Surf People nie organizuje parkingu dla swoich kursantów.
   11. Jeśli szkolenia odbywają się na Mewiej Rewie, kursant zobowiązany jest pokryć koszty motorówki (50 zł), która kursuje ląd – wyspa – ląd.
   12. Na czas trwania szkolenia kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć. Za ubezpieczenie niepełnoletniego kursanta odpowiedzialny jest jego rodzic lub opiekun prawny.
   13. Kursant podczas szkolenia musi mieć założony kask i kamizelkę asekuracyjną, niezależnie od jego poziomu zaawansowania i wieku.
   14. Udział w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia jest niedozwolony!
   15. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do poinformowania instruktora o swoich umiejętnościach, ewentualnych problemach zdrowotnych, ograniczeniach oraz do stosowania się do jego poleceń podczas zajęć. 
   16. Odpowiedzialność za niestosowanie się do poleceń instruktora, brak kasku/kamizelki lub bycie pod wpływem alkoholu/narkotyków ponosi kursant
   17. Jeśli sprzęt został zgubiony lub uszkodzony na skutek niestosowania się do zaleceń instruktora, kursant ponosi odpowiedzialność materialną.
   18. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez kursanta podczas szkolenia.
   19. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: info@surfpeople.pl. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni. 
   20. Udział w kursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. 

  NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

  • Jak zarezerwować szkolenie?

   Rezerwację kursu możesz dokonać przez naszą stronę www. Wystarczy, że wejdziesz w cennik i klikniesz pod interesującym Cię pakietem przycisk „ZAPISZ SIĘ”. Następnie zostaniesz przekierowany do formularza rezerwacyjnego. Po jego wypełnieniu zostaniesz poproszony o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Następnie dostaniesz potwierdzenie rezerwacji na maila. Dzień przed Twoim planowanym rozpoczęciem kursu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu umówienia dokładnej godziny Twoich zajęć. 

  • Czy cena kursu ma dodatkowe opłaty?

   Nie. W cenę kursu wliczony jest cały sprzęt potrzebny do zajęć (pianka, deska oraz lisz). 

  • Jakie szkolenie wziąć: grupowe czy indywidualne?

   Początkującym polecamy zajęcia grupowe, które prowadzimy codziennie. Jest to szkolenie dużo tańsze i na tym poziomie nie ma potrzeby indywidualnych lekcji. Szkolenie indywidualne polecamy osobom bardziej zaawansowanym, które potrafią łapać fale i przedostać się na “break point”. Tam z instruktorem pracują nad swoją techniką i stylem.

  • Co muszę zabrać ze sobą na szkolenie?

   Klapki, ręcznik i strój kąpielowy. Piankę i sprzęt dostaniesz od nas. Jak masz swoją prywatną piankę, weź ją ze sobą.

  • Ile czasu przed zajęciami należy pojawić się w bazie?

   W pierwszym dniu szkolenia przyjdź do naszej bazy 20-30 minut wcześniej w celu wypełnienia formularza kursanta oraz uregulowania płatności, a także zapoznania się z naszą szkołą. W kolejnych dniach szkolenia, po załatwieniu “formalności” wystarczy że będziesz w bazie 10-15 minut przed zajęciami w celu dopasowania i ubrania pianki. Spóźnienie kursanta skutkuje krótszą lekcją.

  • Jak odbywa się rezerwowanie i planowanie zajęć?

   Szkolenie najlepiej zarezerwować wcześniej telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. Dzień przed Twoim przyjazdem skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia Twojego programu szkolenia i dokładnych godzin zajęć.

  • Czy można odwołać zajęcia?

   Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach daj nam znać odpowiednio wcześnie (najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć). Wtedy nie tracisz zaliczki lub wykupionych godzin i jeśli będziemy mieli miejsce, przełożymy Twoje szkolenie na inny dzień.

  • Jak trafić do naszej szkoły?

   Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola trzeba zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

  • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

   Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

  • Gdzie mogę zaparkować samochód?

   W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy drugą opcję. Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód (jadąc z Władysławowa parking znajduje się około 200 metrów za bramą wjazdową na kemping). Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś z Surf People.

  • Czy powinienem rozważyć zakup własnego sprzętu przed kursem?

   Po jakimś czasie na pewno. Jednak na początku swojej przygody z surfingiem warto sprawdzić czy to sport dla Ciebie i czy chcesz w niego zainwestować. Po ukończonym kursie nasi instruktorzy odpowiednio doradzą i pomogą wybrać właściwy sprzęt. Polecamy natomiast zakup własnej pianki, którą można wykorzystać również do innych sportów wodnych. Masz wtedy pewność, że będzie dla Ciebie idealna, wygodna i sucha. Dla kursantów mamy zniżkę -10% na zakup pianki w naszym sklepie www.kiteoffer.com – o szczegóły najlepiej zapytać w biurze szkoły.

  • Ile trwa pojedyncza lekcja surfingu?

   Pojedyncza lekcja grupowa to 2h. Czas trwania lekcji indywidualnej zależny jest od kursanta, zazwyczaj to 1-2h. W czas zajęć wliczone jest dojście z instruktorem na plażę oraz rozgrzewka natomiast nie jest wliczony czas na przebranie się.

  • Ile osób jest w grupie?

   Na jednego instruktora przypada maksymalnie 6 osób (wyjątkiem jest trening surfingowy w dni kiedy nie ma fal – wtedy zajęcia prowadzi 1 instruktor).

  • Ile godzin potrzeba, żeby nauczyć się surfować?

   Osobom początkującym polecamy wziąć pakiet 4h w grupie (są to 2 lekcje). Podczas pierwszego szkolenia dowiecie się niezbędnej teorii oraz oswoicie się z deską na wodzie. Podczas drugiego zacznie się zabawa, pierwsze wstawanie na deskę i łapanie fal!

   Po tym czasie będziesz wiedział/a czy chcesz kontynuować szkolenie czy może surfing nie jest dla Ciebie. Surfing to dość wymagający sport ale pierwsze fale można już złapać po 4 – 8h szkolenia.

    

  • Czy są granice wiekowe dla chcących rozpocząć naukę surfingu?

   Najważniejsza jest umiejętność pływania. Zajęcia odbywają się na otwartym morzu dlatego kursanci muszą potrafić pływać i nie bać się wody. Surfingu uczymy zarówno 5-latków jak i ich dziadków 🙂

  • Czy można umówić się na zajęcia na miejscu w bazie?

   Możesz spróbować umówić się na miejscu ale nie gwarantujemy, że będziemy mieć miejsca na zajęcia tego samego dnia. Najlepiej zadzwonić lub napisać do nas dwa dni wcześniej i zarezerwować swoje szkolenie, odebrać zniżkę -10% za rezerwacje online oraz mieć pewność, że będzie dla Ciebie instruktor, który odpowiednio zaplanuje Twoje szkolenie w najbardziej sprzyjających warunkach.

  • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić za zajęcia?

   W celu rezerwacji kursu wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty za wybrane szkolenie również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie, najpóźniej w dzień przed pierwszymi zajęciami

  • Co jeśli warunki atmosferyczne nie pozwalają na przeprowadzenie zajęć?

   Jeśli warunki są niesprzyjające i jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia, to Twoje godziny nie przepadają a my umówimy Cię na pierwszy możliwy termin. Jeśli nie możesz odbyć szkolenia w inny dzień lub o innej godzinie, wtedy dostajesz od nas voucher z niewykorzystanymi godzinami, który możesz użyć w naszej szkole, bez terminu ważności.

  • Co jeśli nie wykorzystam wszystkich godzin z pakietu?

   Wtedy otrzymujesz od nas voucher, który możesz użyć w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, bez okresu ważności. Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce przed planowanym przyjazdem.

  • Czy wykupując pakiet muszę zaplanować wszystkie zajęcia?

   Nie, to od Ciebie zależy jak chcesz zaplanować swoje szkolenie. Jednak polecamy systematyczność dla lepszych efektów i w pełni wykorzystania swojego czasu nad morzem. Kolejne zajęcia można umówić w biurze po zakończonym szkoleniu.

  • Jak zarezerwować nocleg w bazie Surf People na czas trwania kursu?

   W celu rezerwacji noclegu prosimy o kontakt mailowy. Dotyczy to także promocji darmowego noclegu do kursu. 

  SZKOŁA SURFINGU - JAK SURFOWAĆ NA DESCE

  Jeszcze kilkanaście lat temu, w krajach takich jak Polska surfing wydawał się być czymś zupełnie niemożliwym. Ale dla nas to już odległa przeszłość, gdyż od ponad 10 lat z wielką przyjemnością korzystamy z naszych rodzimych fal, uprawiając surfing na Bałtyku. Co więcej, z radością przekazujemy naszą wiedzę kolejnym fanom tego sportu, organizując profesjonalne kursy nauki surfingu dla osób na każdym stopniu zaawansowania. Dołącz do nas i przekonaj się, ile frajdy daje surfowanie na Bałtyku. Surf People to nie tylko kursy, to styl życia! Przez 5 miesięcy mieszkamy w naszej bazie na kempingu Chałupy 3, gdzie możesz wynająć pokój, przyczepę kempingową lub domek holenderski. Lecz to nie wszystko, co czeka na Ciebie, gdy zechcesz odwiedzić Chałupy. Szkoła surfingu Surf People to przede wszystkim ludzie, uśmiechnięci, profesjonalni i z pasją, która przesłoniła im cały świat – zarażą Cię nie tylko miłością do surfingu, ale i dobrą energią!

  Surfing – Chałupy idealnym spotem

  Jeśli chcesz odbyć kurs surfingu, Hel jest zdecydowanie jednym z najlepszych miejsc w Europie, by to zrobić. Baza Surf People jest zlokalizowana w słynnych Chałupach, ok. 150 metrów od słynnego surferskiego spotu Chałupy X.  Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje szkolenie odbędzie się w świetnych warunkach. A dlaczego właściwie surfing nad Bałtykiem to taki dobry pomysł? Przede wszystkim nie musisz tracić dużej kwoty pieniędzy na wyjazdy zagraniczne, a koszty szkolenia w Polsce są również niższe. Do tego nie trzeba się martwić o tłumy, bo w przypadku takiej dyscypliny jak właśnie surfing, Hel wybiera wciąż mniej osób niż spoty zagraniczne. Udowodnimy Ci, że polskim falom niczego nie brakuje! Liczba fanów sportów wodnych i deski w wodzie jest stosunkowo niewielka, a warunki świetne! Piaszczysta plaża i dno, w którym nie natrafimy na skały i rafę, a do tego bardzo satysfakcjonujące małe i średnie fale o niewielkiej mocy – wszystko to daje surferom poczucie bezpieczeństwa i większą swobodę!

  Najlepsza szkoła surfingu? Chałupy i Surf People!

  Dla osób, które od zawsze marzyły o tym, by odbyć kurs surfingu, Chałupy i szkoła Surf People to doskonały wybór. Od 2017 roku posiadamy uprawnienia ISA (International Surfing Association), dzięki którym możemy szkolić kolejnych miłośników tego sportu. Udało nam się też zbudować niesamowity zespół instruktorów nauki surfingu, który tworzą zawodnicy i surferzy z ogromnym doświadczeniem. To dzięki nim nasza szkoła może oferować tak profesjonalne usługi dla początkujących i zaawansowanych surferów. Prowadzimy również surf shop na Półwyspie Helskim, dzięki czemu świetnie znamy się na sprzęcie i będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania dotyczące wyposażenia.

  Nasze lekcje surfingu skupiają się zarówno na teorii, jak i oczywiście na praktyce. Osoby uczestniczące w kursie techniki pływania na desce, dowiadują się, jak należy czytać fale i w jaki sposób dobierać odpowiedni sprzęt, aby czerpać z tego sportu jak najwięcej. Dzięki naszym ekspertom nauczysz się też, jak sprawdzać prognozy falowe i w jakich miejscach są dobre warunki na surfowanie.

  Najlepszy kurs surfingu w Polsce – surfing nad polskim morzem

  Jeśli nadal nie wiesz, jak spędzić najbliższe wakacje, surfing może okazać się bardzo ekscytującym wyborem. Organizowany przez szkołę Surf People kurs surfingu to gwarancja pełnej satysfakcji, dobrej zabawy i niezwykłym wspomnień. Dzięki naszym instruktorom poznasz tajniki tego sportu, doskonale się przy tym bawiąc w gronie fanów szaleństwa na desce. Marzy Ci się lato nad polskim morzem spędzone w aktywny sposób? Zastanawiasz się, jak przełamać rutynę letnich wyjazdów?  Złap za deskę i zostań pogromcą fal! Zapisz się na kurs surfingu. A jak surfing w Chałupach, to tylko z Surf People!

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver