fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep Surf People 

730 200 293
[email protected]

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
[email protected]

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Szkolenie kitesurfingowe dla osób pływających

Nowe ewolucje i szybkie postępy z najlepszymi instruktorami! Zarezerwuj pakiet online i otrzymaj rabat -10%

Szybkie postępy z instruktorami

SURF PEOPLE

Kurs kitesurfingu dla osób zaawansowanych prowadzą nasi najlepsi instruktorzy z którymi współpracujemy od kilku sezonów. Przebieg kursu jest przygotowywany pod każdą osobę indywidualnie. Zaczynamy od omówienia ewolucji, których dana osoba chce się nauczyć. Następnie instruktor sprawdza umiejętności swojego kursanta na wodzie i podejmuje decyzje od których ewolucji rozpoczynamy szkolenie.

Instruktor kitesurfingu
Logo Polskiego Związku Kiteboardingu
Jesteśmy licencjonowaną szkołą i szkolimy w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Kiteboardingu.
Logo International Surfing Association

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak komunikacja radiowa instruktora z kursantem.

Surfer

Gwarancja
efektywnego szkolenia

 • Doświadczona kadra instruktorska
 • Niezatłoczone i bezpieczne miejsce szkoleń
 • Stała komunikacja radiowa instruktora z kursantem - od poziomu startu z deską
 • Karta kursanta

Skorzystaj z naszych promocji

Dowiedz się więcej

ZAPŁAĆ MNIEJ

Zniżka 10% - do wszystkich rezerwacji online naliczany jest rabat -10%. Do otrzymania rabatu wystarczy nam tylko Twoja rezerwacja i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

Termin kursu można zmieniać dowolnie, najpóźniej jeden dzień przed zaplanowanym szkoleniem.

Mozna łączyć

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

DARMOWY NOCLEG

W miesiącach maj, czerwiec (tylko wybrane dni*) i wrzesień oferujemy bezpłatny nocleg do kursów KITE za minimum 1000 zł. Oferta dotyczy noclegu na 5 nocy lub mniej, dla jednej osoby w naszych pokojach w bazie Surf People na kempingu Chałupy 3. W celu skorzystania z promocji koniecznie napisz maila z zapytaniem o dostępność pokoi.

DARMOWA JOGA

Do każdego zarezerwowanego pakietu online dajemy w prezencie poranne zajęcia jogi. Każde 2 godziny zajęć KITE to 1 darmowa praktyka jogi w naszym Surf Klubie. Promocja nie łączy się z Darmowym noclegiem. W celu skorzystania z promocji koniecznie skontaktuj się z nami wcześniej by zapisać się na jogę! Promocja obowiązuje od Bożego Ciała do 28 sierpnia.

Cennik zajęć grupowych

1 GODZINA

165 zł/os.
Rezerwuj

Cennik zajęć indywidualnych

1 GODZINA

220 zł/os.
Rezerwuj

Uwaga! Termin można zmieniać dowolnie, najpóźniej jeden dzień przed szkoleniem. COVID ALERT: Jeżeli w danym terminie będą wprowadzone restrykcje możemy zwrócić wpłaconą zaliczkę lub wystawić bezterminowy voucher na wybrane szkolenie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  Bez haczyków

  W naszej szkole nie ma haczyków! W cenę zajęć wliczone jest wszystko potrzebne do odbycia kursu kitesurfingowego.
  Cena zawiera:
  • Wybraną ilość godzin szkolenia kitesurfingowego z doświadczonym instruktorem
  • Kompletny sprzęt kitesurfingowy
  • Piankę neoprenową na cały okres kursu
  • Kartę kursanta prowadzona przez instruktora
  • Łączność radiową z instruktorem od poziomu startów na desce

  Voucherna niewykorzystane godziny

  Jeżeli wykupiony pakiet godzin szkoleniowych, z róznych przyczyn nie mógł zostać zrealizowany to dostaniesz od nas voucher, który uprawnia Cię do wykorzystania tych godzin w przyszłości. Voucher jest bezterminowy i może również zostać przekazany innej osobie.
  Voucher to również super pomysł na prezent! Możesz go u nas wykupić i wręczyć bliskiej osobie. Voucher jest wydrukowany na ładnym papierze, starannie przez nas wypisany i wysłany na wskazany wcześniej adres.
  sprawdź szczegóły

  NAJLEPSZE MIEJSCE DO UPRAWIANIA KITESURFINGU

  ..Półwysep Helski to mierząca 34 km mierzeja przecinająca wody Bałtyku. Wewnętrzna jej strona nazywana jest Zatoką Pucką, której północną granicą jest Półwysep, a południową ląd wybrzeża. Daje to niezwykłe i pożądane przez miłośników wodnych aktywności możliwości. Zatoka Pucka oferuje nam płytkie, sięgające czasami na kilometry od brzegu, tereny z płaską wodą po pachy..

  Czytaj więcej

  Pierwsze kroki

  możesz zrobić już w domu!

  Rozpocznij swoją naukę pierwszych trików, oglądając filmy na naszym kanale na youtubie.


  Wejdź do naszego świata

  Teoria przed wejściem na wodę

  Szkolenie teoretyczne według naszego programu obejmuje zagadnienia związane z ćwiczonym manewrem, rozłożenie go na czynniki pierwsze oraz etapowe wytłumaczenie każdej części. Dodatkowo zajęcia teoretyczne obejmują odpowiednie dopasowanie sprzętu dla ridera, a także zasad bezpieczeństwa oraz zachowywania się w sytuacjach niestandardowych.

  Prowadzimy szkolenia na deskach twin tip oraz wave

  Deska Twin Tip

  Szkolenie według programu Surf People na desce twintipowej obejmuje poprawę pozycji, naukę skoków, poprawienie wysokości oraz pozycji w powietrzu, a także ćwiczenie nowych tricków takich jak rotacje, graby, zwroty w powietrzu, a także kiteloop’y. Szkolenie freestyle obejmuje również naukę podstaw pływania unhooked takich jak wpięcie i wypięcie z haka, railey, rotacje oraz podstawowe handle passy.

  Deska kierunkowa / wave

  Szkolenie według programu Surf People na desce wave’owej zarówno w strapach jak i strapless obejmuje poprawę pozycji, odpowiednie rozłożenie ciężaru ciała na desce, naukę zwrotów przez sztag oraz rufę. Osoby bardziej zaawansowane dowiedzą się również jak wykonac pierwsze skoki na desce wave strapless. Dodatkowo prowadzimy również szkolenie wave, czyli pływanie na fali, podczas którego poznacie wszystkie zasady bezpieczeństwa, prawo drogi oraz teorię pływania na falach.

  Kamila Rosik z deską do surfingu

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub napisz do nas!

  Biuro szkoły - Kamila Rosik

  tel: 720 009 000

  mail: [email protected]

  Zobacz również

  PRZYDATNE INFORMACJE - SZKOLENIE KITE

  • Zarezerwuj kurs online i zapłać mniej o 10%!

   • na naszej stronie w zakładce ‘SZKOŁA’ wybierz interesujący Cię kurs i kliknij ‘rezerwuj’
   • następnie wypełnij formularz i wpłać zaliczkę. 
   • nie martw się jeśli nie znasz dokładnego terminu przyjazdu, zawsze możesz go zmienić (telefonicznie lub mailowo przynajmniej dzień przed planowaną lekcją).
   • dzień przed Twoim przyjazdem zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić dokładną godzinę Twoich zajęć.

   *zniżka za rezerwację online nie łączy się z innymi zniżkami 

  • Przeczytaj przed rozpoczęciem kursu - Ważne!

   1. Płatność za kurs odbywa się w dniu jego rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
   2. Pamiętaj żeby być w bazie 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu dobrania sprzętu i przebrania się (każde spóźnienie traktowane jest jako trwająca lekcja).
   3. Przed kursem koniecznie zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochód  (https://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/ ). W sezonie wjazd i parkowanie na kemping Chałupy 3 jest niemożliwe. 
   4. Przed rozpoczęciem zajęć podejdź do recepcji szkoły, gdzie dziewczyny zadbają żebyś został odpowiednio przygotowany do zajęć i zapoznają Cię z Twoim instruktorem.
   5. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
   6. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
   7. Zabierz ze sobą klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jak masz swoją piankę, weź ją ze sobą. 
   8. Jeśli chcesz się szkolić na swoim sprzęcie, zapłacisz 15% mniej! 
   9. W bazie są zamykane szafeczki, w których możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy
   10. Jeśli szukasz zakwaterowania polecamy nasze surf pokoje lub domki holenderskie na kempingu Chałupy 3 (https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/). 
   11. Godzinę zajęć ustalamy w oparciu o warunki wiatrowe, poziom umiejętności i preferencje kursanta.
   12. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpływać na grafik zajęć powodując ich opóźnienie lub przełożenie.  
   13. Na terenie naszej szkoły jest zewnętrzny prysznic, pod którym możesz opłukać siebie oraz piankę po zajęciach. Na kempingu znajdują się również toalety i wewnętrzne prysznice.

    

  • Warunki uczestnictwa

   1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia w Surf People jest wypełnienie formularza zapisowego oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu (jeśli kursant jest niepełnoletni formularz musi być wypełniony przez jego rodzica lub opiekuna prawnego)
   2. W celu rezerwacji kursu konieczna jest wpłata zadatku. Jeśli zajęcia nie odbędą się, zadatek nie przepada i na daną kwotę zostaje wystawiony bezterminowy voucher.
   3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.
   4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 15 minut przed umówioną lekcją w celu dobrania sprzętu (piankę, trapez, kamizelkę i kask) oraz przebrania się. Każde spóźnienie kursanta będzie wliczone w czas trwania zajęć.
   5. Kursant zobowiązany jest do samodzielnego umówienia się na kolejne zajęcia w biurze szkoły lub telefonicznie/mailowo/przez stronę www. 
   6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej 3 godziny przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.
   7. W sytuacji gdy kursant wykupił kurs grupowy a w danym momencie nie ma innego kursanta z którym mógłby być w grupie – kursant musi rozliczyć się za swoje zajęcia według cennika zajęć indywidualnych.
   8. Na niewykorzystane godziny zajęć zostanie wystawiony bezterminowy voucher.
   9. Surf People nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż Chałupy 3, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.
   10. Szkoła Surf People nie organizuje parkingu dla swoich kursantów.
   11. Jeśli szkolenia odbywają się na Mewiej Rewie, kursant zobowiązany jest pokryć koszty motorówki (50 zł), która kursuje ląd – wyspa – ląd.
   12. Na czas trwania szkolenia kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć. Za ubezpieczenie niepełnoletniego kursanta odpowiedzialny jest jego rodzic lub opiekun prawny.
   13. Kursant podczas szkolenia musi mieć założony kask i kamizelkę asekuracyjną, niezależnie od jego poziomu zaawansowania i wieku.
   14. Udział w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia jest niedozwolony!
   15. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do poinformowania instruktora o swoich umiejętnościach, ewentualnych problemach zdrowotnych, ograniczeniach oraz do stosowania się do jego poleceń podczas zajęć. 
   16. Odpowiedzialność za niestosowanie się do poleceń instruktora, brak kasku/kamizelki lub bycie pod wpływem alkoholu/narkotyków ponosi kursant
   17. Jeśli sprzęt został zgubiony lub uszkodzony na skutek niestosowania się do zaleceń instruktora, kursant ponosi odpowiedzialność materialną.
   18. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez kursanta podczas szkolenia.
   19. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: [email protected]. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni. 
   20. Udział w kursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

  NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

  • Co jest wliczone w cenę szkolenia?

   W cenę szkolenia wliczony jest cały sprzęt – latawiec, deska, trapez, kask, kamizelka oraz pianka. Cena nie obejmuje kosztów motorówki, w przypadku transportu na Mewią Rewę i szkolenia z jej użyciem.

  • Czy można umówić się na zajęcia na miejscu w bazie?

   Możesz spróbować umówić się na miejscu ale nie gwarantujemy, że będziemy mieć miejsca na zajęcia tego samego dnia. Najlepiej zadzwonić lub napisać do nas dwa dni wcześniej i zarezerwować swoje szkolenie, odebrać zniżkę -10% za rezerwacje online oraz mieć pewność, że będzie dla Ciebie instruktor, który odpowiednio zaplanuje Twoje szkolenie w najbardziej sprzyjających warunkach.

  • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić za zajęcia?

   W celu rezerwacji kursu wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty za wybrane szkolenie również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie, najpóźniej w dzień przed pierwszymi zajęciami.

  • Jak odbywa się rezerwowanie i planowanie kolejnych zajęć?

   Szkolenie najlepiej zarezerwować wcześniej telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. Dzień przed Twoim przyjazdem skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia Twojego programu szkolenia i dokładnych godzin zajęć.

  • Co muszę zabrać ze sobą na szkolenie?

   Klapki, ręcznik i strój kąpielowy. Piankę i sprzęt dostaniesz od nas. Jak masz swoją prywatną piankę, weź ją ze sobą. Jak masz swój prywatny sprzęt i chcesz się uczyć na nim otrzymasz od nas rabat -15% na cenę kursu.

  • Ile osób jest w grupie?

   Minimum 2 osoby, maksimum 3 osoby. Jednak 3 osobowa grupa jest tylko na specjalne prośby, wszystkie nasze ceny dotyczą zajęć w grupach dwuosobowych.

  • Jakie są skutki gdy nie odwołam zajęć odpowiednio wcześnie lub się na nich nie pojawię na nich?

   W takim przypadku traktujemy zajęcia tak jakby się odbyły i odejmujemy czas ich trwania od wykupionego pakietu. W przypadku wpłacenia tylko zaliczki, takowa przepada. Należy pamiętać o tym że na każde zajęcia rezerwujemy dla Ciebie sprzęt, czas instruktora i bardzo często odmawiamy innym kursantom odbycie kursu w tych godzinach.

  • Jak trafić do naszej szkoły?

   Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

  • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

   Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

  • Co jeśli nie wykorzystam wszystkich godzin z pakietu?

   Wtedy otrzymujesz od nas voucher, który możesz użyć w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, bez okresu ważności. Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce przed planowanym przyjazdem.

  • Czy wykupując pakiet muszę zaplanować wszystkie zajęcia?

   Nie, to od Ciebie zależy jak chcesz zaplanować swoje szkolenie. Jednak polecamy systematyczność dla lepszych efektów i w pełni wykorzystania swojego czasu nad morzem. Kolejne zajęcia można umówić w biurze po zakończonym szkoleniu.

  • Które szkolenie jest bardziej efektywne: indywidualne czy grupowe?

   Jeśli druga osoba z którą będziesz w grupie jest na takim samym poziomie pływania co Ty, chce nauczyć się tych samym ewolucji i jest podobnej wagi wtedy szkolenie grupowe ma sens.

   Jednak na tym etapie zaawansowania polecamy szkolenie indywidualne ze swoim osobistym trenerem, który jest w 100% skoncentrowany na Tobie.

  • Ile czasu przed zajęciami należy pojawić się w bazie?

   W pierwszym dniu szkolenia przyjdź do naszej bazy 20-30 minut wcześniej w celu wypełnienia formularza kursanta oraz uregulowania płatności, a także zapoznania się z naszą szkołą. W kolejnych dniach szkolenia, po załatwieniu “formalności” wystarczy że będziesz w bazie 10-15 minut przed zajęciami w celu dopasowania i ubrania pianki.

  • Na czym polega szkolenie zaawansowane?

   Jest to szkolenie dla osób umiejących już pływać (prawo, lewo, ostrzenie, zwroty), które chcą popracować nad swoją techniką i nauczyć się czegoś nowego (np. freestyle, wave, kitefoil).

  • Czy można odwołać zajęcia?

   Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach daj nam znać odpowiednio wcześnie (najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć). Wtedy nie tracisz zaliczki lub wykupionych godzin i jeśli będziemy mieli miejsce, przełożymy Twoje szkolenie na inny dzień.

  • Co jeśli warunki atmosferyczne nie pozwalają na przeprowadzenie zajęć?

   Jeśli warunki są niesprzyjające i jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia, to Twoje godziny nie przepadają a my umówimy Cię na pierwsze możliwy termin. Jeśli nie możesz odbyć szkolenia w inny dzień lub o innej godzinie, wtedy dostajesz od nas voucher z niewykorzystanymi godzinami, który możesz użyć w naszej szkole, bez terminu ważności.

  • Gdzie mogę zaparkować samochód?

   W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy drugą opcję. Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód(jadąc z Władysławowa parking znajduje się około 200 metrów za bramą wjazdową na kemping). Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś z Surf People.

  • Czy powinienem rozważyć zakup własnego sprzętu przed kursem?

   Jeśli jesteś już samodzielnym kitesurferem warto rozważyć zakup własnego sprzętu. Nasi instruktorzy odpowiednio doradzą i pomogą wybrać właściwy sprzęt. Polecamy także zakup własnej pianki, którą można wykorzystać również do innych sportów wodnych. Masz wtedy pewność, że będzie dla Ciebie idealna, wygodna i sucha. Dla kursantów mamy zniżkę -10% na zakup pianki w naszym sklepie www.kiteoffer.com – o szczegóły najlepiej zapytać w biurze szkoły.

  Kitesurfing - Hel, Chałupy, Jastarnia

  Kitesurfing to sport, który po prostu uzależnia. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które już kiedyś próbowało surfingu z latawcem wraca do nas po więcej. W szkole Surf People organizujemy więc szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą wycisnąć z tej dyscypliny jeszcze więcej, ucząc się kolejnych manewrów. Jeśli zatem szukasz nowych wyzwań, które zapewni Ci kitesurfing Chałupy na Półwyspie Helskim powinny znaleźć się na Twojej mapie najbliższych celów podróży.

  Hel – kurs kitesurfingu w najlepszym miejscu

  Nie bez powodu Półwysep Helski uważa się za jedną z najważniejszych miejscówek miłośników kitesurfingu w Europie. Zapewnia on bowiem świetne warunki zarówno do stawiania swoich pierwszych kroków w tym sporcie, jak i do rozwijania swoich umiejętności. Dlatego jeśli zdecydujesz się właśnie na Hel kurs kitesurfingu w tym miejscu będzie na pewno udany.

  Warto wspomnieć o tym, że wiele osób sądzi, iż takim spotem jest Puck, kitesurfing kojarzony jest bowiem z Zatoką Pucką. Zdaniem większości fanów tego sportu to właśnie Chałupy przodują jednak pod względem warunków. Jesteśmy przekonani, że z naszej piaszczystej plaży i dna, a także braku tłumów będą zadowoleni wszyscy uczestnicy kursów kitesurfingu. Jest bezpiecznie, ale wciąż bardzo atrakcyjnie również dla osób zaawansowanych.

  Chałupy – kitesurfing pod okiem profesjonalistów

  Wybierając szkołę Surf People kitesurfing Chałupy z pewnością okaże się dla Ciebie fantastyczną przygodą, z której wyniesiesz mnóstwo cennych informacji i przydatnych umiejętności. A wszystko to dzięki naszej profesjonalnej kadrze instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojej szerokiej wiedzy potrafią oni doskonale dopasować szkolenie do potrzeb i możliwości każdego kursanta zapewniając mu fachową opiekę i wsparcie.

  Nasz kurs dla osób zaawansowanych zaczynamy zawsze od rozmowy z każdym uczestnikiem szkolenia dotyczącą jego oczekiwań względem manewrów, które chciałby opanować na wodzie. Po sprawdzeniu umiejętności takiej osoby instruktor decyduje, od których z nich zaczniecie waszą wspólną naukę. Oczywiście szkolenie obejmuje bardzo skrupulatnie przerabianą część teoretyczną, aby właściwie przygotować kursanta do zajęć w wodzie.

  Surf People – zdaj się na fachowców w kitesurfingu

  Wybierając szkolenie w takim miejscu jak Chałupy kitesurfing staje się jeszcze przyjemniejszy. U nas możesz jednak liczyć na znacznie więcej niż tylko uroczy krajobraz. Doskonała kadra instruktorska, świetnie przygotowany spot, a do tego najwyższej jakości sprzęt w postaci deski z latawcem, kasku, pianki oraz kamizelki asekuracyjnej – wszystko to sprawia, że kursy z nami to mnóstwo fachowej wiedzy, ale też świetnej zabawy.

  Decydując się na ulepszanie swoich umiejętności w tak fantastycznej dziedzinie jak kitesurfing cena kursu jest zależna od pakietu, jaki wybierzesz. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w pakietach od 1 do 15 godzin. A jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda Ci się wykorzystać całego wykupionego pakietu, pozostałe godziny przekazujemy Ci w postaci vouchera, który możesz wykorzystać w przyszłości lub przekazać go innej osobie.

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.