fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty będzie od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 25 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Kitesurfing - kurs dla zaawansowanych

Zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorska

Szybkie postępy z instruktorami

SURF PEOPLE

Kurs kitesurfingu dla osób zaawansowanych prowadzą nasi najlepsi instruktorzy z którymi współpracujemy od kilku sezonów. Przebieg kursu jest przygotowywany pod każdą osobę indywidualnie. Zaczynamy od omówienia ewolucji, których dana osoba chce się nauczyć. Następnie instruktor sprawdza umiejętności swojego kursanta na wodzie i podejmuje decyzje od których ewolucji rozpoczynamy szkolenie.

Instruktor kitesurfingu

DLACZEGO KITESURFING NA PÓŁWYSPIE HELSKIM JEST TAK POPULARNY?

Kitesurfing to zadziwiająco popularna aktywność sportowa w Polsce. Mogłoby się wydawać, że temperatury sprzyjające jej uprawianiu są domeną tropików. Tymczasem nad Bałtykiem swoje miejsce znalazła jedna z największych europejskich społeczności „surferskich”. W poniższym tekście przyjrzymy się dlaczego kitesurfing jest u nas tak popularny oraz jakie niesie za sobą korzyści.

Czytaj więcej

Pierwsze kroki

możesz zrobić już w domu!

Rozpocznij swoją naukę pierwszych trików, oglądając filmy na naszym kanale na youtubie.


Wejdź do naszego świata

Logo Polskiego Związku Kiteboardingu
Jesteśmy licencjonowaną szkołą i szkolimy w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Kitesurfingu.
Logo International Surfing Association

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak komunikacja radiowa instruktora z kursantem.

Teoria przed wejściem na wodę

Szkolenie teoretyczne według naszego programu obejmuje zagadnienia związane z ćwiczonym manewrem, rozłożenie go na czynniki pierwsze oraz etapowe wytłumaczenie każdej części. Dodatkowo zajęcia teoretyczne obejmują odpowiednie dopasowanie sprzętu dla ridera, a także zasad bezpieczeństwa oraz zachowywania się w sytuacjach niestandardowych.

Prowadzimy szkolenia na deskach twin tip oraz wave

Deska Twin Tip

Szkolenie według programu Surf People na desce twintipowej obejmuje poprawę pozycji, naukę skoków, poprawienie wysokości oraz pozycji w powietrzu, a także ćwiczenie nowych tricków takich jak rotacje, graby, zwroty w powietrzu, a także kiteloop’y. Szkolenie freestyle obejmuje również naukę podstaw pływania unhooked takich jak wpięcie i wypięcie z haka, railey, rotacje oraz podstawowe handle passy.

Deska kierunkowa / wave

Szkolenie według programu Surf People na desce wave’owej zarówno w strapach jak i strapless obejmuje poprawę pozycji, odpowiednie rozłożenie ciężaru ciała na desce, naukę zwrotów przez sztag oraz rufę. Osoby bardziej zaawansowane dowiedzą się również jak wykonac pierwsze skoki na desce wave strapless. Dodatkowo prowadzimy również szkolenie wave, czyli pływanie na fali, podczas którego poznacie wszystkie zasady bezpieczeństwa, prawo drogi oraz teorię pływania na falach.

NA JAKIM POZIOMIE ZAKOŃCZYĆ SZKOLENIE KITE?

Bardzo dużo kursantów wraca do nas w kolejnych sezonach, żeby kontynuować swoją naukę. Część z Was tylko do poziomu pełnej samodzielności i pływania pod wiatr, ale z roku na rok jest co razu większa grupa osób, która regularnie podnosi swój poziom z instruktorem niezależnie od swojego poziomu. Takie zajęcia traktowane są bardziej jak trening i podnoszą Wasze umiejętności na wodzie w znacznie krótszym czasie.

Surfer

Gwarancja
efektywnego szkolenia

 • Doświadczona kadra instruktorska
 • Niezatłoczone i bezpieczne miejsce szkoleń
 • Stała komunikacja radiowa instruktora z kursantem - od poziomu startu z deską
 • Karta kursanta

Skorzystaj z naszych promocji

Dowiedz się więcej

ZAPŁAĆ MNIEJ

Zniżka 10% - do wszystkich rezerwacji online naliczany jest rabat -10%. Do otrzymania rabatu wystarczy nam tylko Twoja rezerwacja i wpłata zaliczki w wysokości 30%.

Termin kursu możesz zmienić nawet 2 dni przed przyjazdem do naszej bazy na kempingu Chałupy 3.

Mozna łączyć

DARMOWY NOCLEG

W miesiącach maj, czerwiec (tylko wybrane dni*) i wrzesień oferujemy bezpłatny nocleg do kursów KITE za minimum 1000 zł. Oferta dotyczy noclegu na 6 nocy lub mniej, dla jednej osoby w naszych pokojach w bazie Surf People na kempingu Chałupy 3.

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

ZNIŻKA NA REZERWACJE DO KOŃCA MARCA

Zarezerwuj swoje szkolenie przed końcem marca i zapłać 15% mniej! Termin można zmieniać dowolnie, najpóźniej dwa dni przed szkoleniem.

Cennik zajęć grupowych

1 GODZINA

150 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet5 GODZIN

600 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet10 GODZIN

1100 zł/os
Rezerwuj

pakiet15 GODZIN

1500 ZŁ/OS
Rezerwuj

Cennik zajęć indywidualnych

1 GODZINA

150 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet5 GODZIN

600 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet10 GODZIN

1100 zł/os
Rezerwuj

pakiet15 GODZIN

1500 ZŁ/OS
Rezerwuj

Bez haczyków

W naszej szkole nie ma haczyków! W cenę zajęć wliczone jest wszystko potrzebne do odbycia kursu kitesurfingowego.
Cena zawiera:
 • Wybraną ilość godzin szkolenia kitesurfingowego z doświadczonym instruktorem
 • Kompletny sprzęt kitesurfingowy
 • Piankę neoprenową na cały okres kursu
 • Kartę kursanta prowadzona przez instruktora
 • Łączność radiową z instruktorem od poziomu startów na desce

Voucherna niewykorzystane godziny

Jeżeli wykupiony pakiet godzin szkoleniowych, z róznych przyczyn nie mógł zostać zrealizowany to dostaniesz od nas voucher, który uprawnia Cię do wykorzystania tych godzin w przyszłości. Voucher jest bezterminowy i może również zostać przekazany innej osobie.
Voucher to również super pomysł na prezent! Możesz go u nas wykupić i wręczyć bliskiej osobie. Voucher jest wydrukowany na ładnym papierze, starannie przez nas wypisany i wysłany na wskazany wcześniej adres.
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Co jest wliczone w cenę szkolenia?

  W cenę szkolenia wliczony jest cały sprzęt (latawiec, deska, trapez) oraz pianka. Cena nie obejmuje kosztów motorówki, w przypadku transportu na Mewią Rewę i szkolenia z jej użyciem.

 • Co jeśli warunki atmosferyczne nie pozwalają na przeprowadzenie zajęć?

  Jeśli warunki są niesprzyjające i jesteśmy zmuszeni odwołać Twoje zajęcia, Twoje godziny nie przepadają a my umawiamy Cię na pierwsze możliwy termin. Jeśli nie możesz odbyć szkolenia w inny dzień lub o innej godzinie, wtedy dostajesz od nas voucher z niewykorzystanymi godzinami, który możesz użyć w naszej szkole, bez terminu ważności.

 • Co jeśli nie wykorzystam wszystkich godzin z pakietu?

  Wtedy otrzymujesz od nas voucher, który możesz użyć w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, bez okresu ważności. Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce przez planowanym przyjazdem.

 • Jak wcześnie przed zajęciami powinienem pojawić się w bazie?

  W pierwszym dniu szkolenia przyjdź do naszej bazy 20-30 minut wcześniej w celu wypełnienia formularza kursanta oraz uregulowania płatności, a także zapoznania się z naszą szkołą i umówienia się na kolejne zajęcia! W kolejnych dniach szkolenia, po załatwieniu “formalności” wystarczy być w bazie 10-15 minut przed zajęciami w celu dopasowania i ubrania pianki.

 • Jak dojść do naszej szkoły?

  Wchodząc na kemping przez bramę wjazdową idź w lewo, do końca kempingu, jak się skończy droga kostkowa odbij w prawo i idź w stronę zatoki. 10 metrów od plaży i zatoki znajduje się nasza szkoła i baza Surf People.

 • Czy można umówić się na zajęcia na miejscu?

  Możesz spróbować umówić się na miejscu ale nie gwarantujemy, że będziemy mieć miejsca na zajęcia tego samego dnia. Najlepiej zadzwonić lub napisać do nas dwa dni wcześniej i zarezerwować swoje szkolenie oraz:

  dostać zniżkę -10% za rezerwacje online
  mieć pewność, że będzie dla Ciebie instruktor
  zaplanować szkolenie według Twoich preferencji i najbardziej sprzyjających warunków

 • Jak wygląda umawianie się i planowanie zajęć?

  Po zarezerwowaniu kursu (telefonicznie, mailowo lub przez stronę www), dzień przed Twoim przyjazdem kontaktujemy się z Tobą by ustalić Twój program szkolenia i dokładne godziny zajęć.

 • Kiedy i jak mam zapłacić za zajęcia?

  W celu rezerwacji kursu wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty za wybrane szkolenie również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie, najpóźniej w dzień przed pierwszymi zajęciami.

 • Gdzie mogę zaparkować samochód?

  Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód. Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś od Surf People.  (jadąc z Władysławowa: mijasz bramę wjazdową na  kemping po prawej stronie, jedziesz 100 metrów prosto i po lewej stronie jest parking). W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy tę opcję.

Kitesurfing - Hel, Chałupy, Jastarnia

Kitesurfing to sport, który po prostu uzależnia. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które już kiedyś próbowało surfingu z latawcem wraca do nas po więcej. W szkole Surf People organizujemy więc szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą wycisnąć z tej dyscypliny jeszcze więcej, ucząc się kolejnych manewrów. Jeśli zatem szukasz nowych wyzwań, które zapewni Ci kitesurfing Jastarnia, Chałupy i Hel powinny znaleźć się na Twojej mapie najbliższych celów podróży.

Hel – kurs kitesurfingu w najlepszym miejscu

Nie bez powodu Półwysep Helski uważa się za jedną z najważniejszych miejscówek miłośników kitesurfingu w Europie. Zapewnia on bowiem świetne warunki zarówno do stawiania swoich pierwszych kroków w tym sporcie, jak i do rozwijania swoich umiejętności. Dlatego jeśli zdecydujesz się właśnie na Hel kurs kitesurfingu w tym miejscu będzie na pewno udany.

Warto wspomnieć o tym, że wiele osób sądzi, iż takim spotem jest Puck, kitesurfing kojarzony jest bowiem z Zatoką Pucką. Zdaniem większości fanów tego sportu to właśnie Chałupy przodują jednak pod względem warunków. Jesteśmy przekonani, że z naszej piaszczystej plaży i dna, a także braku tłumów będą zadowoleni wszyscy uczestnicy kursów kitesurfingu. Jest bezpiecznie, ale wciąż bardzo atrakcyjnie również dla osób zaawansowanych.

Chałupy – kitesurfing pod okiem profesjonalistów

Wybierając szkołę Surf People kitesurfing Chałupy z pewnością okaże się dla Ciebie fantastyczną przygodą, z której wyniesiesz mnóstwo cennych informacji i przydatnych umiejętności. A wszystko to dzięki naszej profesjonalnej kadrze instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojej szerokiej wiedzy potrafią oni doskonale dopasować szkolenie do potrzeb i możliwości każdego kursanta zapewniając mu fachową opiekę i wsparcie.

Nasz kurs dla osób zaawansowanych zaczynamy zawsze od rozmowy z każdym uczestnikiem szkolenia dotyczącą jego oczekiwań względem manewrów, które chciałby opanować na wodzie. Po sprawdzeniu umiejętności takiej osoby instruktor decyduje, od których z nich zaczniecie waszą wspólną naukę. Oczywiście szkolenie obejmuje bardzo skrupulatnie przerabianą część teoretyczną, aby właściwie przygotować kursanta do zajęć w wodzie.

Surf People – zdaj się na fachowców w kitesurfingu

Wybierając szkolenie w takim miejscu jak Chałupy kitesurfing staje się jeszcze przyjemniejszy. U nas możesz jednak liczyć na znacznie więcej niż tylko uroczy krajobraz. Doskonała kadra instruktorska, świetnie przygotowany spot, a do tego najwyższej jakości sprzęt w postaci deski z latawcem, kasku, pianki oraz kamizelki asekuracyjnej – wszystko to sprawia, że kursy z nami to mnóstwo fachowej wiedzy, ale też świetnej zabawy.

Decydując się na ulepszanie swoich umiejętności w tak fantastycznej dziedzinie jak kitesurfing cena kursu jest zależna od pakietu, jaki wybierzesz. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w pakietach od 1 do 15 godzin. A jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda Ci się wykorzystać całego wykupionego pakietu, pozostałe godziny przekazujemy Ci w postaci vouchera, który możesz wykorzystać w przyszłości lub przekazać go innej osobie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.