fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Podaruj swojemu dziecku pasję na wakacje!

Zarezerwuj szkolenie teraz i skorzystaj z rabatu -10%

Doświadczenie w szkoleniu dzieci

Szkolenia dla dzieci prowadzimy od wielu lat i możemy pochwalić się sporą gromadą małych, samodzielnych kitesurferów. Mamy wybraną grupę instruktorów do pracy z dziećmi, którzy mają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat szkolenia młodych adeptów kitesurfingu. Największy nacisk kładziemy oczywiście na bezpieczeństwo, ale równie ważny jest wybór sprzętu oraz zestawu ćwiczeń w zależności od wieku. Zajęcia z dziećmi prowadzimy na specjalnie dobranym, najnowszym sprzęcie, który gwarantuje bezpieczeństwo i efekty podczas szkolenia.

Dziecko z kite

Cennik zajęć grupowych

1 GODZINA

210 zł/os.
Zapisz się

Cennik zajęć indywidualnych

1 GODZINA

250 zł/os.
Zapisz się

NIE WIESZ JAK ZAREZERWOWAĆ KURS? SPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA SAMYM DOLE STRONY.

Uwaga! Termin można zmieniać dowolnie, najpóźniej jeden dzień przed szkoleniem. Na niewykorzystane godziny wystawiamy voucher bez terminu ważności!

Bez haczyków

W naszej szkole nie ma haczyków! W cenę zajęć wliczone jest wszystko potrzebne do odbycia kursu kitesurfingowego.
Cena zawiera:
 • Wybraną ilość godzin szkolenia kitesurfingowego z doświadczonym instruktorem
 • Kompletny sprzęt kitesurfingowy
 • Piankę neoprenową na cały okres kursu
 • Kartę kursanta prowadzona przez instruktora
 • Łączność radiową z instruktorem od poziomu startów na desce

Voucherna niewykorzystane godziny

Jeżeli wykupiony pakiet godzin szkoleniowych, z róznych przyczyn nie mógł zostać zrealizowany to dostaniesz od nas voucher, który uprawnia Cię do wykorzystania tych godzin w przyszłości. Voucher jest bezterminowy i może również zostać przekazany innej osobie.
Voucher to również super pomysł na prezent! Możesz go u nas wykupić i wręczyć bliskiej osobie. Voucher jest wydrukowany na ładnym papierze, starannie przez nas wypisany i wysłany na wskazany wcześniej adres.
sprawdź szczegóły
Logo Polskiego Związku Kiteboardingu
Jesteśmy licencjonowaną szkołą i szkolimy w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Kitesurfingu.
Logo International Surfing Association

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak komunikacja radiowa instruktora z kursantem.

Surfer

Gwarancja efektywnego i bezpiecznego szkolenia

 • Doświadczona kadra instruktorska
 • Niezatłoczone i bezpieczne miejsce szkoleń
 • Stała komunikacja radiowa instruktora z kursantem - od poziomu startu z deską
 • Karta kursanta

Karta Kursanta

Każdy etap szkoleniowy jest podsumowany szczegółowym opisem, który zapisujemy w karcie kursanta. Dzięki temu zawsze masz możliwość sprawdzenia na jakim poziomie został zakończony kurs i nad czym warto jeszcze popracować.

Skorzystaj z naszych promocji

Dowiedz się więcej

ZAPŁAĆ MNIEJ

Zniżka 10% - do wszystkich rezerwacji online naliczany jest rabat -10%. Do otrzymania rabatu wystarczy nam tylko Twoja rezerwacja i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

Termin kursu możesz zmienić nawet 2 dni przed przyjazdem do naszej bazy na kempingu Chałupy 3.

Mozna łączyć

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

DARMOWY NOCLEG

W miesiącach maj, czerwiec (tylko wybrane dni*) i wrzesień oferujemy bezpłatny nocleg do kursów KITE za minimum 1200 zł. Oferta dotyczy noclegu na 5 nocy lub mniej, dla jednej osoby w naszych pokojach w bazie Surf People na kempingu Chałupy 3. W celu skorzystania z promocji koniecznie napisz maila z zapytaniem o dostępność pokoi.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  NAJLEPSZE MIEJSCE DO UPRAWIANIA KITESURFINGU

  ..Półwysep Helski to mierząca 34 km mierzeja przecinająca wody Bałtyku. Wewnętrzna jej strona nazywana jest Zatoką Pucką, której północną granicą jest Półwysep, a południową ląd wybrzeża. Daje to niezwykłe i pożądane przez miłośników wodnych aktywności możliwości. Zatoka Pucka oferuje nam płytkie, sięgające czasami na kilometry od brzegu, tereny z płaską wodą po pachy..

  Czytaj więcej

  Przygotuj się do pierwszych zajęć

  #Kitew60sekund

  Rozpocznij swoją przygodę z kitesurfingiem oglądając naszą serię poradników i przygotuj się do pierwszych lekcji kitesurfingu.


  Wejdź do naszego świata

  Szkolenie kitesurfingowe dla dzieci

  podzielone jest na cztery etapy

  Kurs kite dla osób początkujących podzielony jest na 4 etapy. Każdy z etapów trwa mniej więcej 5 godzin szkoleniowych. Podany czas jest przybliżony, ponieważ ilość godzin potrzebnych do opanowania wszystkich elementów na danym etapie różni się w zależności od predyspozycji danej osoby. Jednym zajmie to mniej, a innym trochę więcej czasu. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kitesurfingiem i chcesz poczuć frajdę, którą daje ten sport, wybierz indywidualny kurs 8-godzinny lub 12-godzinny kurs grupowy. Jest to średni czas szkolenia, którego potrzebują nasi kursanci, żeby pływać na desce w obu kierunkach oraz uzyskać pełną samodzielność na wodzie.

  Poziom pierwszy

  około 5 godzin

  Zajęcia teoretyczne dla dzieci są bardzo ważne, ale nie mogą być za długie. Dlatego wybieramy najważniejsze informacje, które staramy się przedstawić w jak najprostszy do zapamiętania sposób. Między innymi omawiamy zasady bezpieczeństwa, wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, kierunki wiatru oraz teorię okna wiatrowego, budowę sprzętu kite i podstawy Kitesurfingowego Prawa Drogi. Kolejnym etapem jest nauka sterowania latawcem kitesurfingowym na krótkich linkach, którą rozpoczynamy od latawca treningowego. Podczas poziomu pierwszego nauczymy się również starowania i lądowania latawca, oraz body dragów.

  Poziom drugi

  około 5 godzin

  Drugi poziom prowadzony jest już w całości na wodzie. Korzystamy z krótkich linek, które umozliwiaja łatwiejszą kontrolę nad latawcem i dają większe poczucie bezpieczeństwa młodym kursantom. Przerabiamy startowanie latawca z pomocą asystenta, body dragi z deską, zakładanie deski w wodzie oraz utrzymywanie pozycji startowej. Jeżeli kursant wykarze się pęłną kontrola nad latawce, a i instruktor uzna że płynnie wykonuje wszystkie polecenia to rozpoczęta zostanie nauka startowania z deską i próby przepłynięcia krótkiego dystansu. Omówiony zostanie ponownie system bezpieczeństwa wraz z użyciem w praktyce.

  Poziom trzeci

  około 5 godzin

  Samodzielne startowanie i lądowanie latawca. Umiejętność utrzymywania prawidłowej pozycji ciała podczas pływania wraz z ostrym płynięciem na wiatr. Wykonywanie zwrotów oraz nabierania wysokości. Nauka radzenia sobie na głębokiej wodzie oraz różnych możliwości organizacji ruchu na wodzie.

  Poziom czwarty

  Około 5 godzin

  Poziom IV to etap dopełniający podstawowe umiejętności. Na tym etapie nauczysz się podstaw skoków przez zenit wraz z bezpiecznym lądowaniem, a także pływania na switch. Dodatkowo etap ten przygotowuje do pływania na zafalowanym akwenie oraz w granicznych warunkach słabowiatrowych.

  Kamila Rosik z deską do surfingu

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub napisz do nas!

  Biuro szkoły - Kamila Rosik

  tel: 720 009 000

  mail: info@surfpeople.pl

  Zobacz również

  PRZYDATNE INFORMACJE - SZKOLENIE KITE

  • Zapisz swoje dziecko na kurs teraz i zapłać mniej o 10%!

   • na naszej stronie w zakładce ‘SZKOŁA’ wybierz interesujący Cię kurs i kliknij ‘rezerwuj’
   • następnie wypełnij formularz i wpłać zaliczkę. 
   • nie martw się jeśli nie znasz dokładnego terminu przyjazdu, zawsze możesz go zmienić (telefonicznie lub mailowo przynajmniej dzień przed planowaną lekcją).
   • dzień przed Twoim przyjazdem zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić dokładną godzinę Twoich zajęć.

   *zniżka za rezerwację online nie łączy się z innymi zniżkami

  • Przeczytaj przed rozpoczęciem kursu - Ważne!

   1. Płatność za kurs odbywa się w dniu jego rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
   2. Pamiętaj żeby być w bazie 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu dobrania sprzętu i przebrania się (każde spóźnienie traktowane jest jako trwająca lekcja).
   3. Przed kursem koniecznie zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochód  (https://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/ ). W sezonie wjazd i parkowanie na kemping Chałupy 3 jest niemożliwe. 
   4. Przed rozpoczęciem zajęć podejdź do recepcji szkoły, gdzie dziewczyny zadbają żebyś został odpowiednio przygotowany do zajęć i zapoznają Cię z Twoim instruktorem.
   5. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
   6. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
   7. Zabierz ze sobą klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jak masz swoją piankę, weź ją ze sobą. 
   8. Jeśli chcesz się szkolić na swoim sprzęcie, zapłacisz 15% mniej! 
   9. W bazie są zamykane szafeczki, w których możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy
   10. Jeśli szukasz zakwaterowania polecamy nasze surf pokoje lub domki holenderskie na kempingu Chałupy 3 (https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/). 
   11. Godzinę zajęć ustalamy w oparciu o warunki wiatrowe, poziom umiejętności i preferencje kursanta.
   12. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpływać na grafik zajęć powodując ich opóźnienie lub przełożenie.  
   13. Na terenie naszej szkoły jest zewnętrzny prysznic, pod którym możesz opłukać siebie oraz piankę po zajęciach. Na kempingu znajdują się również toalety i wewnętrzne prysznice. 
  • Warunki uczestnictwa

   1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia w Surf People jest wypełnienie formularza zapisowego oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu (jeśli kursant jest niepełnoletni formularz musi być wypełniony przez jego rodzica lub opiekuna prawnego)
   2. W celu rezerwacji kursu konieczna jest wpłata zadatku. Jeśli zajęcia nie odbędą się, zadatek nie przepada i na daną kwotę zostaje wystawiony bezterminowy voucher.
   3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.
   4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 15 minut przed umówioną lekcją w celu dobrania sprzętu (piankę, trapez, kamizelkę i kask) oraz przebrania się. Każde spóźnienie kursanta będzie wliczone w czas trwania zajęć.
   5. Kursant zobowiązany jest do samodzielnego umówienia się na kolejne zajęcia w biurze szkoły lub telefonicznie/mailowo/przez stronę www. 
   6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej 3 godziny przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.
   7. W sytuacji gdy kursant wykupił kurs grupowy a w danym momencie nie ma innego kursanta z którym mógłby być w grupie – kursant musi rozliczyć się za swoje zajęcia według cennika zajęć indywidualnych.
   8. Na niewykorzystane godziny zajęć zostanie wystawiony bezterminowy voucher.
   9. Surf People nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż Chałupy 3, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.
   10. Szkoła Surf People nie organizuje parkingu dla swoich kursantów.
   11. Jeśli szkolenia odbywają się na Mewiej Rewie, kursant zobowiązany jest pokryć koszty motorówki (50 zł), która kursuje ląd – wyspa – ląd.
   12. Na czas trwania szkolenia kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć. Za ubezpieczenie niepełnoletniego kursanta odpowiedzialny jest jego rodzic lub opiekun prawny.
   13. Kursant podczas szkolenia musi mieć założony kask i kamizelkę asekuracyjną, niezależnie od jego poziomu zaawansowania i wieku.
   14. Udział w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia jest niedozwolony!
   15. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do poinformowania instruktora o swoich umiejętnościach, ewentualnych problemach zdrowotnych, ograniczeniach oraz do stosowania się do jego poleceń podczas zajęć. 
   16. Odpowiedzialność za niestosowanie się do poleceń instruktora, brak kasku/kamizelki lub bycie pod wpływem alkoholu/narkotyków ponosi kursant
   17. Jeśli sprzęt został zgubiony lub uszkodzony na skutek niestosowania się do zaleceń instruktora, kursant ponosi odpowiedzialność materialną.
   18. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez kursanta podczas szkolenia.
   19. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: info@surfpeople.pl. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni. 
   20. Udział w kursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu. 

  NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

  • Jak zarezerwować szkolenie?

   Rezerwację kursu możesz dokonać przez naszą stronę www. Wystarczy, że wejdziesz w cennik i klikniesz pod interesującym Cię pakietem przycisk „ZAPISZ SIĘ”. Następnie zostaniesz przekierowany do formularza rezerwacyjnego. Po jego wypełnieniu zostaniesz poproszony o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Następnie dostaniesz potwierdzenie rezerwacji na maila. Dzień przed Twoim planowanym rozpoczęciem kursu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu umówienia dokładnej godziny Twoich zajęć. 

  • Co jest wliczone w cenę szkolenia?

   W cenę szkolenia wliczony jest cały sprzęt – latawiec, deska, trapez, kask, kamizelka oraz pianka. Cena nie obejmuje kosztów motorówki, w przypadku transportu na Mewią Rewę i szkolenia z jej użyciem.

  • Czy można umówić się na zajęcia na miejscu w bazie?

   Możesz spróbować umówić się na miejscu ale nie gwarantujemy, że będziemy mieć miejsca na zajęcia tego samego dnia. Najlepiej zadzwonić lub napisać do nas dwa dni wcześniej i zarezerwować swoje szkolenie, odebrać zniżkę -10% za rezerwacje online oraz mieć pewność, że będzie dla Ciebie instruktor, który odpowiednio zaplanuje Twoje szkolenie w najbardziej sprzyjających warunkach.

  • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić za zajęcia?

   W celu rezerwacji kursu wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty za wybrane szkolenie również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie, najpóźniej w dzień przed pierwszymi zajęciami.

  • Jak odbywa się rezerwowanie i planowanie kolejnych zajęć?

   Szkolenie najlepiej zarezerwować wcześniej telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. Dzień przed Twoim przyjazdem skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia Twojego programu szkolenia i dokładnych godzin zajęć.

  • Co muszę zabrać ze sobą na szkolenie?

   Klapki, ręcznik i strój kąpielowy. Piankę i sprzęt dostaniesz od nas. Jak masz swoją prywatną piankę, weź ją ze sobą. Jak masz swój prywatny sprzęt i chcesz się uczyć na nim otrzymasz od nas rabat -15% na cenę kursu.

  • Ile osób jest w grupie?

   Minimum 2 osoby, maksimum 3 osoby. Jednak 3 osobowa grupa jest tylko na specjalne prośby, wszystkie nasze ceny dotyczą zajęć w grupach dwuosobowych.

  • Jakie są skutki nie odwołania zajęć odpowiednio wcześnie lub nie pojawienie się na nich?

   W takim przypadku traktujemy zajęcia tak jakby się odbyły i odejmujemy czas ich trwania od wykupionego pakietu. W przypadku wpłacenia tylko zaliczki, takowa przepada. Należy pamiętać o tym że na każde zajęcia rezerwujemy dla Ciebie sprzęt, czas instruktora i bardzo często odmawiamy innym kursantom odbycie kursu w tych godzinach.

  • Ile czasu muszę spędzić z instruktorem żeby zostać samodzielnym kitesurferem i rozpocząć wypożyczanie sprzętu?

   Średnio kursant potrzebuje 8-12 godzin szkolenia żeby sprawnie i bezpiecznie posługiwać się latawcem oraz pływać w prawo i lewo (czyli ma ukończone IKO1 i IKO 2/ PZKite I i PZKite II). Z doświadczenia jednak wiemy, że często dzieci dużo szybciej mają pierwsze halsy za sobą 🙂

  • Jak trafić do naszej szkoły?

   Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

  • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

   Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

  • Czy dziecko musi być pod opieką rodziców w trakcie zajęć?

   Dziecko musi być przyprowadzone na zajęcia i odebrane po zajęciach przez rodzica lub opiekuna. W trakcie zajęć rodzice mogą obserwować przebieg szkolenia, ale nie jest to konieczne. Nasi instruktorzy mają duże doświadczenie w szkoleniu dzieci i nie trzeba się o nic martwić – Wasze pociechy będą w dobrych rękach 🙂

  • Co jeśli nie wykorzystam wszystkich godzin z pakietu?

   Wtedy otrzymujesz od nas voucher, który możesz użyć w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, bez okresu ważności. Koniecznie zarezerwuj sobie miejsce przed planowanym przyjazdem.

  • Czy wykupując pakiet muszę zaplanować wszystkie zajęcia?

   Nie, to od Ciebie zależy jak chcesz zaplanować swoje szkolenie. Jednak polecamy systematyczność dla lepszych efektów i w pełni wykorzystania swojego czasu nad morzem. Kolejne zajęcia można umówić w biurze po zakończonym szkoleniu.

  • Które szkolenie jest bardziej efektywne: indywidualne czy grupowe?

   Pakiet 8 indywidualnych godzin spędzonych z instruktorem odpowiada mniej więcej 10 godzinom zajęć w grupie. Od Ciebie zależy czy wolisz ten czas dzielić ze znajomym i uczyć się podglądając jego błędy, czy mieć zajęcia ze swoim osobistym trenerem, który jest w 100% skoncentrowany na Tobie. W praktyce po 5 godzinach zajęć grupowych dobrze jest się rozdzielić i zamienić pakiet na zajęcia indywidualne. Taki układ jest bardzo efektywny z uwagi na różnice w wadze między kursantami i ich inne tempo nauki oraz progresu.

  • Ile czasu przed zajęciami należy pojawić się w bazie?

   W pierwszym dniu szkolenia przyjdź do naszej bazy 20-30 minut wcześniej w celu wypełnienia formularza kursanta (wypełnia rodzic) oraz uregulowania płatności, a także zapoznania się z naszą szkołą. W kolejnych dniach szkolenia, po załatwieniu “formalności” wystarczy że będziesz w bazie 10-15 minut przed zajęciami w celu dopasowania i ubrania pianki.

  • Czy są granice wiekowe dla chcących rozpocząć naukę kite’a?

   Tak, minimalny wiek to 8 lat i waga minimum 35 kg. Dobrze jak dziecko potrafi pływać i czuje się komfortowo w wodzie.

  • Czy można odwołać zajęcia?

   Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach daj nam znać odpowiednio wcześnie (najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć). Wtedy nie tracisz zaliczki lub wykupionych godzin i jeśli będziemy mieli miejsce, przełożymy Twoje szkolenie na inny dzień.

  • Co jeśli warunki atmosferyczne nie pozwalają na przeprowadzenie zajęć?

   Jeśli warunki są niesprzyjające i jesteśmy zmuszeni odwołać zajęcia, to Twoje godziny nie przepadają a my umówimy Cię na pierwsze możliwy termin. Jeśli nie możesz odbyć szkolenia w inny dzień lub o innej godzinie, wtedy dostajesz od nas voucher z niewykorzystanymi godzinami, który możesz użyć w naszej szkole, bez terminu ważności.

  • W ile dni ukończę podstawowy kurs? (IKO1 i IKO 2/ PZKite I i PZKite II)

   Kurs podstawowy (IKO1 i IKO 2/ PZKite I i PZKite II) trwa około 10 godzin. Pierwsza godzina to zajęcia teoretyczne, do których nie potrzebujesz dużo wiatru. Kolejne zajęcia odbywają się gdy wiatr wieje ok. 10-12 węzłów (jednak im lżejsze dziecko, tym mnie wiatru jest potrzebne). W ciągu jednego wietrznego dnia możesz zrealizować nawet 4h szkolenia – 2h rano i 2h po południu. Przy sprzyjającym wietrze kurs podstawowy (10h) możesz skończyć w 3 wietrzne dni jednak optymalny czas na taki kurs to około 4 -5 dni z wiatrem.

  • Gdzie mogę zaparkować samochód?

   W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy drugą opcję. Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód(jadąc z Władysławowa parking znajduje się około 200 metrów za bramą wjazdową na kemping). Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś z Surf People.

  • Czy powinienem rozważyć zakup własnego sprzętu przed kursem?

   Po jakimś czasie na pewno. Jednak na początku swojej przygody z kite’em warto sprawdzić czy to sport dla Ciebie i czy chcesz w niego zainwestować. Po ukończonym kursie nasi instruktorzy odpowiednio doradzą i pomogą wybrać właściwy sprzęt. Polecamy natomiast zakup własnej pianki, którą można wykorzystać również do innych sportów wodnych. Masz wtedy pewność, że będzie dla Ciebie idealna, wygodna i sucha. Dla kursantów mamy zniżkę -10% na zakup pianki w naszym sklepie www.kiteoffer.com – o szczegóły najlepiej zapytać w biurze szkoły.

  • Jak zarezerwować nocleg w bazie Surf People na czas trwania kursu?

   W celu rezerwacji noclegu prosimy o kontakt mailowy. Dotyczy to także promocji darmowego noclegu do kursu. 

  MAKING PEOPLE SURF

  Kitesurfing dla dzieci, czyli gwarancja dobrej zabawy!

  Dzieciaki to nasza przyszłość – temu stwierdzeniu nie sposób zaprzeczyć. Dlatego tak ważne jest, aby pomagać im w dokonywaniu jak najlepszych wyborów. Pomóż swojemu dziecku i razem z nami pokaż mu, jak wspaniała może być pasja do podróży i kitesurfingu. W naszej ofercie znajdziesz projekt Surf Kids, czyli surfing dla dzieci w wieku 8 – 13 lat. Na dzieciaki, każdego dnia czeka ekscytująca podróż przez meandry kitesurfingu, doprawiony masą śmiechu i zabawy. Ten projekt to nie tylko seria szkoleń kitesurfingowych, ale i deskorolkowych dla małych entuzjastów czterech kółek. Nad bezpieczeństwem i dobrym humorem podopiecznych czuwają wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Zajęcia w ramach kursu surfingu dla dzieci prowadzi Tomek, który od wielu lat łapie fale nie tylko na Bałtyku, a na co dzień prowadzący zajęcia dla dzieci na basenie. Natomiast zajęcia ze skateboardingu odbywają się pod uważną okiem Marcina – założyciela młodzieżowej szkoły deskorolki SkateBoom. Tomek i Marcin to nie tylko świetnie wyszkoleni i doświadczeni trenerzy, ale przede wszystkim kochający ojcowie oraz ratownicy WOPR. Właśnie dlatego, możesz mieć pewność, że oddajesz swoje pociechy w dobre ręce!

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver