fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty będzie od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 25 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Kursy Kitesurfingu dla dzieci

Kitesurfing od 8 roku życia

Doświadczenie w szkoleniu dzieci

Szkolenia dla dzieci prowadzimy od wielu lat i możemy pochwalić się sporą gromadą małych, samodzielnych kitesurferów. Mamy wybraną grupę instruktorów do pracy z dziećmi, którzy mają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat szkolenia młodych adeptów kitesurfingu. Największy nacisk kładziemy oczywiście na bezpieczeństwo, ale równie ważny jest wybór sprzętu oraz zestawu ćwiczeń w zależności od wieku. Zajęcia z dziećmi prowadzimy na specjalnie dobranym, najnowszym sprzęcie, który gwarantuje bezpieczeństwo i efekty podczas szkolenia.

Dziecko z kite

DLACZEGO KITESURFING NA PÓŁWYSPIE HELSKIM JEST TAK POPULARNY?

Kitesurfing to zadziwiająco popularna aktywność sportowa w Polsce. Mogłoby się wydawać, że temperatury sprzyjające jej uprawianiu są domeną tropików. Tymczasem nad Bałtykiem swoje miejsce znalazła jedna z największych europejskich społeczności „surferskich”. W poniższym tekście przyjrzymy się dlaczego kitesurfing jest u nas tak popularny oraz jakie niesie za sobą korzyści.

Czytaj więcej

Przygotuj się do pierwszych zajęć

#Kitew60sekund

Rozpocznij swoją przygodę z kitesurfingiem oglądając naszą serię poradników i przygotuj się do pierwszych lekcji kitesurfingu.


Wejdź do naszego świata

Logo Polskiego Związku Kiteboardingu
Jesteśmy licencjonowaną szkołą i szkolimy w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Kitesurfingu.
Logo International Surfing Association

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak komunikacja radiowa instruktora z kursantem.

Szkolenie kitesurfingowe dla dzieci

podzielone jest na cztery etapy

Kurs kite dla osób początkujących podzielony jest na 4 etapy. Każdy z etapów trwa mniej więcej 5 godzin szkoleniowych. Podany czas jest przybliżony, ponieważ ilość godzin potrzebnych do opanowania wszystkich elementów na danym etapie różni się w zależności od predyspozycji danej osoby. Jednym zajmie to mniej, a innym trochę więcej czasu. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kitesurfingiem i chcesz poczuć frajdę, którą daje ten sport, wybierz indywidualny kurs 8-godzinny lub 12-godzinny kurs grupowy. Jest to średni czas szkolenia, którego potrzebują nasi kursanci, żeby pływać na desce w obu kierunkach oraz uzyskać pełną samodzielność na wodzie.

Poziom pierwszy

około 5 godzin

Zajęcia teoretyczne dla dzieci są bardzo ważne, ale nie mogą być za długie. Dlatego wybieramy najważniejsze informacje, które staramy się przedstawić w jak najprostszy do zapamiętania sposób. Między innymi omawiamy zasady bezpieczeństwa, wraz z użyciem systemów bezpieczeństwa, kierunki wiatru oraz teorię okna wiatrowego, budowę sprzętu kite i podstawy Kitesurfingowego Prawa Drogi. Kolejnym etapem jest nauka sterowania latawcem kitesurfingowym na krótkich linkach, którą rozpoczynamy od latawca treningowego. Podczas poziomu pierwszego nauczymy się również starowania i lądowania latawca, oraz body dragów.

Poziom drugi

około 5 godzin

Drugi poziom prowadzony jest już w całości na wodzie. Korzystamy z krótkich linek, które umozliwiaja łatwiejszą kontrolę nad latawcem i dają większe poczucie bezpieczeństwa młodym kursantom. Przerabiamy startowanie latawca z pomocą asystenta, body dragi z deską, zakładanie deski w wodzie oraz utrzymywanie pozycji startowej. Jeżeli kursant wykarze się pęłną kontrola nad latawce, a i instruktor uzna że płynnie wykonuje wszystkie polecenia to rozpoczęta zostanie nauka startowania z deską i próby przepłynięcia krótkiego dystansu. Omówiony zostanie ponownie system bezpieczeństwa wraz z użyciem w praktyce.

Poziom trzeci

około 5 godzin

Samodzielne startowanie i lądowanie latawca. Umiejętność utrzymywania prawidłowej pozycji ciała podczas pływania wraz z ostrym płynięciem na wiatr. Wykonywanie zwrotów oraz nabierania wysokości. Nauka radzenia sobie na głębokiej wodzie oraz różnych możliwości organizacji ruchu na wodzie.

Poziom czwarty

Około 5 godzin

Poziom IV to etap dopełniający podstawowe umiejętności. Na tym etapie nauczysz się podstaw skoków przez zenit wraz z bezpiecznym lądowaniem, a także pływania na switch. Dodatkowo etap ten przygotowuje do pływania na zafalowanym akwenie oraz w granicznych warunkach słabowiatrowych.

NA JAKIM POZIOMIE ZAKOŃCZYĆ SZKOLENIE KITE?

Bardzo dużo kursantów wraca do nas w kolejnych sezonach, żeby kontynuować swoją naukę. Część z Was tylko do poziomu pełnej samodzielności i pływania pod wiatr, ale z roku na rok jest co razu większa grupa osób, która regularnie podnosi swój poziom z instruktorem niezależnie od swojego poziomu. Takie zajęcia traktowane są bardziej jak trening i podnoszą Wasze umiejętności na wodzie w znacznie krótszym czasie.

Surfer

Gwarancja efektywnego i bezpiecznego szkolenia

 • Doświadczona kadra instruktorska
 • Niezatłoczone i bezpieczne miejsce szkoleń
 • Stała komunikacja radiowa instruktora z kursantem - od poziomu startu z deską
 • Karta kursanta

Karta Kursanta

Każdy etap szkoleniowy jest podsumowany szczegółowym opisem, który zapisujemy w karcie kursanta. Dzięki temu zawsze masz możliwość sprawdzenia na jakim poziomie został zakończony kurs i nad czym warto jeszcze popracować.

Skorzystaj z naszych promocji

Dowiedz się więcej

ZAPŁAĆ MNIEJ

Zniżka 10% - do wszystkich rezerwacji online naliczany jest rabat -10%. Do otrzymania rabatu wystarczy nam tylko Twoja rezerwacja i wpłata zaliczki w wysokości 30%.

Termin kursu możesz zmienić nawet 2 dni przed przyjazdem do naszej bazy na kempingu Chałupy 3.

Mozna łączyć

DARMOWY NOCLEG

W miesiącach maj, czerwiec (tylko wybrane dni*) i wrzesień oferujemy bezpłatny nocleg do kursów KITE za minimum 1000 zł. Oferta dotyczy noclegu na 6 nocy lub mniej, dla jednej osoby w naszych pokojach w bazie Surf People na kempingu Chałupy 3.

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

ZNIŻKA NA REZERWACJE DO KOŃCA MARCA

Zarezerwuj swoje szkolenie przed końcem marca i zapłać 15% mniej! Termin można zmieniać dowolnie, najpóźniej dwa dni przed szkoleniem.

Cennik zajęć grupowych

1 GODZINA

150 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet5 GODZIN

600 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet10 GODZIN

1100 zł/os
Rezerwuj

pakiet15 GODZIN

1500 ZŁ/OS
Rezerwuj

Cennik zajęć indywidualnych

1 GODZINA

190 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet4 GODZIN

700 ZŁ/OS
Rezerwuj

pakiet8 GODZIN

1320 zł/os
Rezerwuj

pakiet12 GODZINA

1860 ZŁ/OS
Rezerwuj

Bez haczyków

W naszej szkole nie ma haczyków! W cenę zajęć wliczone jest wszystko potrzebne do odbycia kursu kitesurfingowego.
Cena zawiera:
 • Wybraną ilość godzin szkolenia kitesurfingowego z doświadczonym instruktorem
 • Kompletny sprzęt kitesurfingowy
 • Piankę neoprenową na cały okres kursu
 • Kartę kursanta prowadzona przez instruktora
 • Łączność radiową z instruktorem od poziomu startów na desce

Voucherna niewykorzystane godziny

Jeżeli wykupiony pakiet godzin szkoleniowych, z róznych przyczyn nie mógł zostać zrealizowany to dostaniesz od nas voucher, który uprawnia Cię do wykorzystania tych godzin w przyszłości. Voucher jest bezterminowy i może również zostać przekazany innej osobie.
Voucher to również super pomysł na prezent! Możesz go u nas wykupić i wręczyć bliskiej osobie. Voucher jest wydrukowany na ładnym papierze, starannie przez nas wypisany i wysłany na wskazany wcześniej adres.
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Czy cena kursu ma dodatkowe opłaty?

  While we would love to be able to give a definitive, fixed price for a website, it really depends on the specific needs for each individual business. If one business needs a website comprised of five pages, while another has a substantially larger site of over 100 pages – obviously those projects are going to command different price points.

  With that being said – here are some general guidelines on what to expect from a pricing standpoint.

  If you can get by with a small website (between 3 – 10 pages) using a pre-designed template, you can expect to pay approximately $2,500.00. A mid-sized website that has anywhere from 11 – 25 pages, but still uses a pre-made template, will be between $3,000.00 – $5,000.00. If you have a lot of pages, are looking for something completely custom, or are looking for something that has special functionality such as eCommerce, custom calculators, or integrations with other services, you may be looking at anywhere from $10,000 – $20,000.

  Ultimately, the takeaway here is that we can accommodate projects of just about any budget – so long as expectations are set accordingly.

 • Ile dni będzie trwał kurs kitesurfingu?

  While we would love to be able to give a definitive, fixed price for a website, it really depends on the specific needs for each individual business. If one business needs a website comprised of five pages, while another has a substantially larger site of over 100 pages – obviously those projects are going to command different price points.

  With that being said – here are some general guidelines on what to expect from a pricing standpoint.

  If you can get by with a small website (between 3 – 10 pages) using a pre-designed template, you can expect to pay approximately $2,500.00. A mid-sized website that has anywhere from 11 – 25 pages, but still uses a pre-made template, will be between $3,000.00 – $5,000.00. If you have a lot of pages, are looking for something completely custom, or are looking for something that has special functionality such as eCommerce, custom calculators, or integrations with other services, you may be looking at anywhere from $10,000 – $20,000.

  Ultimately, the takeaway here is that we can accommodate projects of just about any budget – so long as expectations are set accordingly.

MAKING PEOPLE SURF

Kitesurfing dla dzieci, czyli gwarancja dobrej zabawy!

Dzieciaki to nasza przyszłość – temu stwierdzeniu nie sposób zaprzeczyć. Dlatego tak ważne jest, aby pomagać im w dokonywaniu jak najlepszych wyborów. Pomóż swojemu dziecku i razem z nami pokaż mu, jak wspaniała może być pasja do podróży i kitesurfingu. W naszej ofercie znajdziesz projekt Surf Kids, czyli surfing dla dzieci w wieku 8 – 13 lat. Na dzieciaki, każdego dnia czeka ekscytująca podróż przez meandry kitesurfingu, doprawiony masą śmiechu i zabawy. Ten projekt to nie tylko seria szkoleń kitesurfingowych, ale i deskorolkowych dla małych entuzjastów czterech kółek. Nad bezpieczeństwem i dobrym humorem podopiecznych czuwają wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Zajęcia w ramach kursu surfingu dla dzieci prowadzi Tomek, który od wielu lat łapie fale nie tylko na Bałtyku, a na co dzień prowadzący zajęcia dla dzieci na basenie. Natomiast zajęcia ze skateboardingu odbywają się pod uważną okiem Marcina – założyciela młodzieżowej szkoły deskorolki SkateBoom. Tomek i Marcin to nie tylko świetnie wyszkoleni i doświadczeni trenerzy, ale przede wszystkim kochający ojcowie oraz ratownicy WOPR. Właśnie dlatego, możesz mieć pewność, że oddajesz swoje pociechy w dobre ręce!

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.