fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

alt tekst

Kilka sposobów na dojazd do Chałup

Wybierz najkorzystniejszą wersję dla siebie

Jakim transportem dotrzeć do Chałup?

Do Chałup można dostać się na kilka sposobów. Przed i po sezonie najwięcej osób przyjeżdża do nas samochodami, ponieważ wtedy jest mały ruch i nie ma problemu z parkingiem. Dużym udogodnieniem jest zewnętrzny parking, który znajduje się obok naszego kempingu. Natomiast w trakcie sezonu, w miesiącach lipiec i sierpień, sporo osób decyduje się na inną formę dojazdu. My polecamy pociąg, który zatrzymuje się blisko naszego kempingu, ale na pewno ciekawą opcją jest również tramwaj wodny.

Samochód

 • Kieruj się z Władysławowa na Hel drogą przez Półwysep Helskim.

  Wyjeżdżając z Władysławowa po lewej stronie miniesz sklep Lidl i dużą galerię handlową, za którą, przy samej drodzę znajduje się nasz Surf Shop www.surfpeople.pl/sklep - wpadnij do nas koniecznie!
 • Zaraz za naszym sklepem znajduje się Biedronka i stacja benzynowa, a następnie już tylko kempingi.

  Po prawej stronie drogi kolejno miniesz: kemping Małe Morze, kemping Kaper i kemping Chałupy 3 - to tutaj znajduje się nasza szkoła. Wjedź na kemping i kieruj się w lewo - znajdziesz nas na samym końcu przy zatoce.

Pociągiem

Najbliższej położone stacje kolejowe to Chałupy Centrum w odległości 3,4 km od naszej bazy, lub Władysławowo Port oddalone o 4,6 km. Najłatwiej znaleźć połączenia do Chałup i Władysławowa z Gdyni Głównej, pociąg stąd odjeżdża kilka razy w ciągu dnia, a podróż trwa około 50 minut. Po wyjściu w jednej z wymienionych lokalizacji do wyboru jest kilka opcji na pokonanie ostatniego odcinka:

 • Pieszo, z Chałup to tylko 25 minut porządnego spaceru
 • Taksówką, postój taksówek jest przy samym dworcu we Władysławowie. Numer do Taxi Władysławowo: 601-341-412
 • Rowerem, we Władysławowie jest bardzo fajna wypożyczalnia rowerów www.wypo.pl
 • Z Surf People, możesz też zadzwonić do naszego biura i zapytać o transport, może ktoś akurat jedzie w Twoim kierunku :-)

Rower

Półwysep Helski to wspaniałe miejsce osób kochających długie spacery. Polecamy szczególnie te nad morzem przy zachodzie słońca i te lasem po opadzie deszczu. Jednak jeśli nie jesteś typem spacerowicza lub planujesz szybko się przetransportować radzimy zaopatrzyć się w rower. Możesz zabrać ze sobą swój prywatny lub wypożyczyć. Na Półwyspie Helskim funkcjonuje parę wypożyczalni rowerów, w których możesz wypożyczyć rower na godziny i całe dnie.

  WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW:

 • Wypożyczalnia Rowerów Plumbike (kemping Solar)
  +48 662 792 583
 • Wypożyczalnia Rowerów Ottobike (aleja Niepodległości 7, Władysławowo)
  +48 532 060 808
 • Wypożyczalnia Rowerów (Kaperska 57/59, Chałupy)
  +48 693 109 941
 • Wypożyczalnia Rowerów WYPO. (Starowiejska 28, Władysławowo)
  +48 732 866 796

Tramwaj wodny

Najszybszym sposobem dojazdu na Półwysep Helski w sezonie jest tramwaj wodny, który kursuje trzy razy dziennie ze skweru Kościuszki w Gdyni do Jastarni. Z Jastarni do Chałup dojedziesz autobusem, pociągiem lub taksówką.

Gdzie zostawić samochód w sezonie

Kemping Chałupy 3

Jeżeli tylko są miejsca na kempingu to można wjechać i zaparkować blisko naszej bazy. Koszt parkingu w sezonie od 15 czerwca do końca września to 30 zł. Opłata za parking jest zwracana w momencie kiedy pokażemy rachunek z kempingowej restauracji na kwotę minimum 50 zł.

Parking 100 metrów za kempingiem Chałupy 3

Przy wejściu na plaże Chałupy 10 znajduje się spory parking, z którego w kilka minut możecie dostać się do naszej szkoły. Od 15 czerwca do 15 września parking jest płatny. Możecie wybrać dwie trasy do naszej bazy: jedna dużo krótsza prowadzi przez ‚Kite łączkę’ około 150 m w lini prostej – mapa poniżej, druga jest przez główną bramę kempingową około 500 m.

Mapa gdzie zostawić samochód
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.