fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

surf & yoga weekend

Surf & Yoga Weekend w Chałupach

Dwa dni pełne surfingu i praktyki jogi!

Spędź weekend na fali z Surf People

Surf & Yoga Weekend to camp przede wszystkim dla osób, które chcą popracować nad swoją mobilnością i prawidłowym oddechem (joga) oraz zacząć swoją przygodę z surfingiem na Bałtyku. Tak, to możliwe! A my jako instruktorzy ISA i pionierzy łapania fal po tej stronie morza dołożymy wszelkich starań by zarazić Was naszą pasją i dać Wam solidny background szkoleniowy.

Surferka plynąca na desce

Najważniejsze informacje

W tym roku zaplanowaliśmy aż 5 terminów Surf & Joga Weekend
I 28-30.06
II 12-14.07
III 26-28.07
IV 9-11.08 (& PILATES)
V 23-25.08
MIEJSCE:

baza Surf People / kemping Chałupy 3

Cena weekendu Surf & Joga 850 zł
Cena zawiera:
 • dwa noclegi w pokojach w bazie Surf People
 • 4,5 godziny szkolenia surfingowego w grupie
 • 3 zajęcia jogi / pilatesu
 • nieograniczony dostęp do sprzętu SURF & SUP oraz mat
Cena nie zawiera:
 • wyżywienia
 • dojazdu do Chałup
 • ubezpieczenia

Rezerwację proszę składać drogą mailową: info@surfpeople.pl

Szkic medytującej kobiety

Joga to najlepsze uzupełnienie surfingu

Podczas Surf & Yoga weekendów chcemy również zwrócić Waszą uwagę na świadomość ciała i Wasze samopoczucie. Dzięki jodze zbudujemy solidną podstawę do zachowania balansu zarówno fizycznego jak i emocjonalnego, co w następstwie ułatwi Wam pracę nad równowagą na desce i zmaganie się z żywiołem. Codzienne zajęcia w wodzie poprawią Waszą koordynację i oczyszczą umysł a czas spędzony w Surf People naładuje Was na długi czas!

Dla kogo jest weekend z surfingiem i jogą?

Camp jest skierowany do osób początkujących i średniozaawansowanych, które miały już kontakt z surfingiem, ale łapanie fal to dla nich dalej spore wyzwanie. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ponieważ surfingu może nauczyć się każdy. Jedynym ograniczeniem jest pełnoletność – tak, w campie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Kadra prowadząca Surf & Joga Weekend

Podczas weekendowego campu pod swoje skrzydła weźmie Was Kama, nauczycielka jogi i managerka szkoły Surf People oraz Marta Budzanowska, która na co dzień łapie fale na Bali a lato spędza zarażając swoją pasją do surfingu w Surf People!

Kama

Z jogą zaczęłam przygodę 6 lat temu gdy w Pradze było mi za zimno i odkryłam Hot Vinyase. Joga w 40 stopniach szybko stała się panaceum na zimę a jak się później okazało także miłością i sposobem na zrozumienie oraz odkrycie samej siebie. Widząc efekty w moim ciele i głowie szybko stało się jasne, że joga to element bez którego nie wyobrażam sobie swojego życia i chcę pokazać ten świat innym. Ukończyłam szkołę jogi pod nadzorem Katarzyny Kackieło w jej studio Moya Yoga w Gdyni, styl: vinyasa tzw. jogowy freestyle, specjalizując się w jodze posturalnej. Oprócz solidnego treningu, obszernej wiedzy na temat prawidłowej postawy ciała i poprawnego wykonywania asan, rozwinęłam umiejętność analizy ciała praktykantów i dostosowania praktyki pod ich potrzeby. Dodatkowo spędzając prawie cały rok w gronie surferów i sama surfując wiem dokładnie co nam trzeba po sesji w wodzie i jak najlepiej się do niej przygotować by uniknąć kontuzji. Jestem także instruktorką pilatesu, który jest doskonałym treningiem wielofunkcyjnym dla surferów. Kurs pilatesu na macie ukończyłam u Marty Wawszczyk.

Czytaj więcej
Marta

Podczas studiów wyjechałam do Stanów Zjednoczonych i trafiłam na Hawaje. Tam zakochałam się w surfingu. Już wtedy wiedziałam że kolejne lata życia spędzę podróżując w pogoni za falami. Kolejnym miejscem zamieszkania była Australia, gdzie ukończyłam kurs instruktora surfingu. By w kolejnym roku osiąść na Bali – kultura buddyjska, piękne dzikie plaże i społeczność surfingowa, którą tworzyliśmy – od początku skradło moje serce. I tak minęło już siedem 7 lat. Uczę surfingu, freedivingu, jogi i medytacji.Tworzę programu treningowego dla surferów, warsztaty surf survival, kursy oddechu. Moim nauczycielem jest ocean i natura. Aloha do zobaczenia na Helu.

Czytaj więcej

ZOBACZ KRÓTKĄ RELACJĘ Z NASZYCH POPRZEDNICH EDYCJI SURF & JOGA WEEKEND

#makingpeoplesurf

ZAKWATEROWANIE W pokojach Surf People

Podczas weekendów będziecie mieszkać w sercu naszej bazy Surf People, 10 metrów od Zatoki Puckiej. Do dyspozycji są 4 surf pokoje (2 i 3 osobowe), chill zone z hamakiem i szkółkowy sprzęt (SUP’y, deski surfingowe Softech) oraz możliwość spróbowania swoich sił w kitesurfingu.

Po drugiej stronie ulicy, na wprost naszej bazy znajduje się kultowy spot surfingowy “Chałupy 10”, na którym prowadzimy zajęcia surf i wieczorową jogę relaksacyjną.

Program weekendu Surf & Joga 2023 / 2024

 • powitalny grill (piątek)
 • poranna joga z herbatką (sobota i niedziela)
 • 3 x 1,5h zajęć surfingu (sobota i niedziela)
 • wieczorowa joga na plaży (sobota)
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

PRZYDATNE INFORMACJE - SURF& YOGA WEEKEND

 • Przeczytaj przed rozpoczęciem eventu - Ważne!

  1. Płatność za camp odbywa się w dniu jego rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
  2. Możesz zameldować się w pokoju już od godz. 15:00. Wymeldowanie jest o godz. 12 (kluczyk do odbioru w recepcji Surf People).
  3. Do każdego pokoju przynależy 1 miejsce parkingowe na kempingu Chałupy 3 (po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji).
  4. Miejscem spotkania i rozpoczęcia zajęć jest zawsze baza Surf People
  5. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
  6. Zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochód  (tu łącze https://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/). 
  7. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
  8. Zabierz ze sobą strój do jogi/sportowy, klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jak masz swoją piankę, weź ją ze sobą.
  9. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpłynąć na grafik campu powodując opóźnienie lub przełożenie zajęć.
  10. Pokój wyposażony jest w pościel, grzejnik, czajnik, szafkę i lampkę nocną. Na kempingu znajdują się toalety i prysznice. 
  11. Catering podczas campu jest opcją dodatkowo płatną. Wszystkie posiłki są wege. 
 • Warunki uczestnictwa

  1. W celu rezerwacji miejsca na Surf&Yoga Weekend konieczna jest wpłata zadatku. Jeśli uczestnik nie pojawi się na evencie bez wcześniejszego uprzedzenia (min. 2 tygodnie przed eventem) zadatek przepada. 
  2. Jeśli event nie dojdzie do skutku lub uczestnik powiadomi Surf People o swojej rezygnacji odpowiednio wcześnie na kwotę zadatku zostanie wystawiony bezterminowy voucher. 
  3. Pozostała część kwoty za Surf&Yoga Weekend jest płatna pierwszego dnia w recepcji szkoły, gotówką
  4. Na czas trwania Surf&Yoga Weekendu uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas campu
  5. Udział w zajęciach po spożyciu alkoholu lub środków odurzających oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia jest niedozwolony!
  6. Uczestnik eventu zobowiązany jest do poinformowania instruktora o swoich umiejętnościach, ewentualnych problemach zdrowotnych, ograniczeniach oraz do stosowania się do jego poleceń podczas zajęć. 
  7. Odpowiedzialność za niestosowanie się do poleceń instruktora lub bycie pod wpływem alkoholu/narkotyków ponosi uczestnik campu. 
  8. Jeśli sprzęt został zgubiony lub uszkodzony na skutek niestosowania się do zaleceń instruktora, uczestnik ponosi odpowiedzialność materialną.
  9. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez uczestników podczas campu.
  10. Uczestnik Surf&Yoga Weekendu ponosi pełną odpowiedzialność finansową za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów znajdujących się w bazie i pokojach Surf People zarówno z winy umyślnej jak i nieumyślnej gościa lub osób odwiedzających.
  11. Przykładowe koszty za:
   – zgubienie klucza/ złamanie go w zamku: 100 zł,
   – uszkodzenie klamki/ zamka w drzwiach: 100-150 zł,
   – pobrudzenie przedmiotów w pokoju: 50 zł,
   – uszkodzenie szafki: 100 zł
   – uszkodzenie łóżka: 200-300 zł
   – uszkodzenie okna: 500-1000 zł
   – palenie: 100 zł
  12. Palenie w pokojach i na terenie bazy Surf People jest zabronione.
  13. Za rzeczy wartościowe lub sentymentalne pozostawione w pokoju lub na terenie bazy, Surf People nie ponosi odpowiedzialności
  14. Gość Surf People zobowiązany jest oddać pokój w takim samym stanie jak przy jego odbiorze. Za zdanie nieposprzątanego pokoju pobrana zostanie opłata w wysokości 50 zł.
  15. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: info@surfpeople.pl. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni. 

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Czy mogę uczestniczyć w eventach S&Y jeśli nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z jogą/surfingiem?

  Jasne! Surf & Yoga Weekend jest przeznaczony szczególnie dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Podczas zajęć podane są różne warianty ćwiczeń, tak aby osoba na każdym poziomie była w stanie wykonać trening i była z niego zadowolona.

 • Czy Bałtyk wystarczająco faluje żeby uczyć się na nim surfingu?

  Bałtyk potrafi nieźle zaskoczyć i jego fale nieraz mogą konkurować z tymi na oceanie. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z surfingiem, Chałupy to dobry wybór.  Prawie codziennie na naszym spocie pojawia się idealna dla początkujących tzw. biała fala (łamiąca, mała fala, która tworzy pianę). To właśnie na niej doświadczysz swoich pierwszych przyjazdów i popracujesz nad poprawną techniką! 

 • Jak wygląda zakwaterowanie na czas Surf & Yoga Weekendu?

  Uczestnicy zakwaterowani są w sercu bazy Surf People, 10 metrów od zatoki. Znajdują się tam 4 pokoje : 2 trzyosobowe i 2 dwuosobowe. W każdym pokoju jest pościel, czajnik i grzejnik. 

   

 • Jak mogę zarezerwować miejsce?

  Miejsce możesz zarezerwować telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. W tygodniu wydarzenia zostanie wysłany do Ciebie e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami i harmonogramem zajęć.

 • Czy mogę odwołać swój udział w evencie lub zmienić termin?

  Tak, najpóźniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem mailowo lub telefonicznie. Wtedy zaliczka zostanie zwrócona w formie vouchera, który możesz wykorzystać w naszej szkole bezterminowo lub zostaniesz zapisany na inny termin, jeśli będą wolne miejsca.

 • Co muszę zabrać ze sobą?

  Klapki, ręcznik i strój kąpielowy. Piankę i sprzęt dostaniesz od nas. Jak masz swoją prywatną piankę, weź ją ze sobą.

 • Czy mogę uczestniczyć w zajęciach jogi/surfingu jeśli mam problemy zdrowotne?

  Wszystko zależy od tego jaki to problem. Najlepiej do nas napisać z zapytaniem lub skonsultować się ze swoim lekarzem. Zarówno joga jak i surfing mogą okazać się wspaniałą terapią dla różnych problemów zdrowotnych. Dlatego nie zakładaj z góry, że nie możesz ich uprawiać jeśli np. masz problem z kręgosłupem. Istnieje wiele pozycji jogowych, które potrafią ukoić bóle kręgosłupa lub poprawić naszą postawę. Ćwiczenia mogą być również specjalnie zmodyfikowane dla osób z kontuzją lub dysfunkcją. Dlatego zawsze informuj swojego trenera przed zajęciami o swoich dolegliwościach. 

 • Czy można między zajęciami pójść na samodzielny trening z deskami ze szkółki?

  Tak. Uczestnicy S&Y mają nieograniczony oraz bezpłatny dostęp do sprzętu SURF i SUP na czas trwania campu. 

 • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić?

  W celu rezerwacji miejsca wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie.

 • Czy muszę mieć swoją matę/piankę/deskę ?

  Maty czekają na Was na miejscu. Jeśli chodzi o deskę to na początku swojej przygody z surfingiem/surfskatem warto sprawdzić czy to sport dla Ciebie i czy chcesz w niego zainwestować. Po ukończonym kursie nasi instruktorzy odpowiednio doradzą i pomogą wybrać właściwy sprzęt. Polecamy natomiast zakup własnej pianki, którą można wykorzystać również do innych sportów wodnych. Masz wtedy pewność, że będzie dla Ciebie idealna, wygodna i sucha. Dla kursantów mamy zniżkę -10% na zakup pianki w naszym sklepie www.kiteoffer.com – o szczegóły najlepiej zapytać w biurze szkoły.

 • Czy mogę zaparkować samochód na kempingu?

  Na 10 miejsc noclegowych przysługują nam 2 miejsca parkingowe. Napisz maila jeśli potrzebujesz miejsca a my zobaczymy co da się zrobić. Kto pierwszy, ten lepszy 🙂

 • Jak trafić do naszej szkoły?

  Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola trzeba zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

MAKING PEOPLE SURF

Surf and Yoga Weekend – znajdź spokój pośród fal

Wydaje Ci się, że surfing i joga nie mają ze sobą nic wspólnego? Bardzo się mylisz, a my możemy Ci to udowodnić podczas obozów Surf and Yoga Weekend Camp organizowanych przez Surf People w Chałupach na Półwyspie Helskim. Odpowiedni balans, sprawność fizyczna, skupienie, uważność, opanowanie, kontrola emocji i doskonała znajomość możliwości własnego ciała – to tylko niektóre cechy, które są charakterystyczne dla jogi oraz surfingu. Mając to na uwadze stworzyliśmy obóz Surf and Yoga, który stanowi niezwykle harmonijne połączenie jogi, zajęć oddechowych, nauki surfingu oraz jazdy na desce Smoothstar. Przez weekend możesz w pełni oddać się relaksowi, zdobywając niezbędne umiejętności do tego, aby czerpać mnóstwo przyjemności z surfingu. Doświadczeni instruktorzy przekażą Ci tajniki tego sportu, ale też jazdy na desce Smoothstar oraz jogi. 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver