fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty będzie od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 25 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Surf & Yoga Weekend

Weekend pełny surfingu i praktyki jogi

Spędź weekend na fali z Surf People

Surf & Yoga Weekend to camp przede wszystkim dla osób, które chcą popracować nad swoją mobilnością i prawidłowym oddechem (joga) oraz zacząć swoją przygodę z surfingiem na Bałtyku. Tak, to możliwe! A my jako instruktorzy ISA i pionierzy łapania fal po tej stronie morza dołożymy wszelkich starań by zarazić Was naszą pasją i dać Wam solidny background szkoleniowy.

Surferka plynąca na desce
Szkic medytującej kobiety

Joga to najlepsze uzupełnienie surfingu

Podczas Surf & Yoga weekendów chcemy również zwrócić Waszą uwagę na świadomość ciała i Wasze samopoczucie. Dzięki jodze zbudujemy solidną podstawę do zachowania balansu zarówno fizycznego jak i emocjonalnego, co w następstwie ułatwi Wam pracę nad równowagą na desce i zmaganie się z żywiołem. Codzienne zajęcia w wodzie poprawią Waszą koordynację i oczyszczą umysł a czas spędzony w Surf People naładuje Was na długi czas!

Dla kogo jest weekend z surfingiem i jogą?

Camp jest skierowany do osób początkujących i średniozaawansowanych, które miały już kontakt z surfingiem, ale łapanie fal to dla nich dalej spore wyzwanie. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ponieważ surfingu może nauczyć się każdy. Jedynym ograniczeniem jest pełnoletność – tak, w campie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Kadra prowadząca Surf & Joga Weekend

Podczas weekendowego campu pod swoje skrzydła wezmą Was Kama, nauczycielka jogi i managerka szkoły Surf People oraz Marta Budzanowska, która na co dzień łapie fale na Bali a lato spędza zarażając swoją pasją do surfingu w Surf People!

Kama

Z jogą zaczęłam przygodę 6 lat temu gdy w Pradze było mi za zimno i odkryłam Hot Vinyase. Joga w 40 stopniach szybko stała się panaceum na zimę a jak się później okazało także miłością i sposobem na zrozumienie oraz odkrycie samej siebie. Widząc efekty w moim ciele i głowie szybko stało się jasne, że joga to element bez którego nie wyobrażam sobie swojego życia i chcę pokazać ten świat innym. Ukończyłam szkołę jogi pod nadzorem Katarzyny Kackieło w jej studio Moya Yoga w Gdyni, styl: vinyasa tzw. jogowy freestyle, specjalizując się w jodze posturalnej. Oprócz solidnego treningu, obszernej wiedzy na temat prawidłowej postawy ciała i poprawnego wykonywania asan, rozwinęłam umiejętność analizy ciała praktykantów i dostosowania praktyki pod ich potrzeby. Dodatkowo spędzając prawie cały rok w gronie surferów i sama surfując wiem dokładnie co nam trzeba po sesji w wodzie i jak najlepiej się do niej przygotować by uniknąć kontuzji.

Czytaj więcej
Marta

Podczas studiów wyjechałam do Stanów Zjednoczonych i trafiłam na Hawaje. Tam zakochałam się w surfingu. Już wtedy wiedziałam że kolejne lata życia spędzę podróżując w pogoni za falami. Kolejnym miejscem zamieszkania była Australia, gdzie ukończyłam kurs instruktora surfingu. By w kolejnym roku osiąść na Bali – kultura buddyjska, piękne dzikie plaże i społeczność surfingowa, którą tworzyliśmy – od początku skradło moje serce. I tak minęło już siedem 7 lat. Uczę surfingu, freedivingu, jogi i medytacji.Tworzę programu treningowego dla surferów, warsztaty surf survival, kursy oddechu. Moim nauczycielem jest ocean i natura. Aloha do zobaczenia na Helu.

Czytaj więcej

ZOBACZ KRÓTKĄ RELACJĘ Z NASZYCH POPRZEDNICH EDYCJI SURF & JOGA WEEKEND

#makingpeoplesurf

ZAKWATEROWANIE W pokojach Surf People

Podczas weekendów będziecie mieszkać w sercu naszej bazy Surf People, 10 metrów od Zatoki Puckiej. Do dyspozycji są 4 surf pokoje (2 i 3 osobowe), chill zone z hamakiem i szkółkowy sprzęt (SUP’y, deski surfingowe Softech) oraz możliwość spróbowania swoich sił w kitesurfingu.

Po drugiej stronie ulicy, na wprost naszej bazy znajduje się kultowy spot surfingowy “Chałupy 10”, na którym prowadzimy zajęcia surf i wieczorową jogę relaksacyjną.

Program weekendu Surf & Joga

 • powitalny grill (piątek)
 • poranna joga z herbatką (sobota i niedziela)
 • 3 x 1,5h zajęć surfingu (sobota i niedziela)
 • wieczorowa joga na plaży (sobota)

Opcja wyżywienia dla zainteresowanych

Chcąc by ten event był wprowadzeniem do świadomego i ekologicznego życia nie mogliśmy pominąć tak ważnej kwestii jakim jest jedzenie i prawidłowe odżywianie się. Nasz zaprzyjaźniony szef kuchni korzystając ze zdrowych, ekologicznych produktów zadba o nasze ciało przygotowując wegetariańskie posiłki przed i po zajęciach.

Dołącz do Surf People i poznaj smak surfingu!

Najważniejsze informacje

W tym roku zaplanowaliśmy aż 4 terminy Surf & Joga Weekend
I 25.06 – 27.06
II 23.07 – 25.07
III 20.08 – 22.08
IV 17.09 – 19.09
MIEJSCE:

baza Surf People / kemping Chałupy 3

KOSZT 6 dniowego campu: 750zł
Cena zawiera:
 • dwa noclegi w pokojach w bazie Surf People
 • 4,5 godziny szkolenia surfingowego w grupie
 • 3 godziny zajęć jogi
 • nieograniczony dostęp do sprzętu SURF & SUP oraz mat
Cena nie zawiera:
 • wyżywienia
 • dojazdu do Chałup
 • ubezpieczenia

Rezerwację proszę składać drogą mailową: info@surfpeople.pl

Ważna informacja dotycząca COVID-19! Jeżeli w wybranym terminie zostaną wprowadzone obostrzenia utrudniające uczestnictwo to zwracamy pełną kwotę zaliczki, lub istnieje możliwość wystawienia bezterminowego vouchera obejmującego pełną ofertę naszej szkoły.

Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

MAKING PEOPLE SURF

 • Czy mogę uczestniczyć w eventach S&Y jeśli nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z jogą/surfingiem?

  Jasne! Surf & Yoga Weekend/Week są przeznaczone szczególnie dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Zawsze są podawane różne warianty ćwiczeń, osoba na każdym poziomie zaawansowania była w stanie wykonać trening i być z niego zadowolona.

 • Czy Bałtyk wystarczająco faluje żeby uczyć na nim surfingu?

  Bałtyk potrafi nieźle zaskoczyć i jego fale nieraz mogą konkurować z tymi na oceanach, rozpieszczają nawet najbardziej wymagających surferów. Jeśli chodzi o naukę to jak najbardziej szkolenie jest efektywne, gdyż prawie codziennie można dostrzec na morzu łamiącą się fale – pianę, na której najlepiej zacząć przygodę z surfingiem. Jeśli jednak zdarzy się, że nie będzie nawet piany wtedy nasi trenerzy prowadzą treningi uzupełniające, przygotowujące nas do złapania fali.

 • Jak wygląda zakwaterowanie na czas Surf & Yoga Weekendu?

  Uczestnicy zakwaterowani są w sercu bazy Surf People, 10 metrów od zatoki. Znajdują się tam 4 pokoje : 2 trzyosobowe i 2 dwuosobowe. W każdym pokoju jest pościel, czajnik i grzejnik.

 • Czy mogę odwołać swój udział w evencie lub zmienić termin?

  Tak, najpóźniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem mailowo lub telefonicznie. Wtedy zaliczka zostanie zwrócona w formie vouchera, który możesz wykorzystać w naszej szkole bezterminowo lub zostaniesz zapisany na inny termin, jeśli będą wolne miejsca.

 • Czy mogę uczestniczyć w zajęciach jogi/surfingu jeśli mam problemy zdrowotne?

  Wszystko zależy od tego jaki to problem. Najlepiej do nas napisać z zapytaniem lub skonsultować się ze swoim lekarzem. Zarówno joga jak i surfing może okazać się wspaniałą terapią dla różnych problemów zdrowotnych. Dlatego nie zakładaj z góry że nie możesz ich uprawiać jeśli np. masz problem z kręgosłupem. Istnieje wiele pozycji jogowych, które potrafią ukoić bóle kręgosłupa. Ćwiczenia mogą być również specjalnie zmodyfikowane tak aby osoba z kontuzją lub dysfunkcją mogła ją wykonać. Dlatego zawsze informuj swojego trenera przez zajęciami o swoich nie dyspozycjach.

 • Czy można między zajęciami pójść na samodzielni trening z deskami od Was?

  Jasne! Uczestnicy Surf & Yoga Weeku/ Weekendu mają nieograniczony, darmowmy dostęp do desek surfingowych i mogą ćwiczyć to czego się nauczyli na zajęciach kiedy tylko najdzie ochota!

 • Czy mogę uczestniczyć w cateringu jeśli nie jem miejsca, jestem weganką lub mam alergie?

  Jasne! Wszystkie posiłki są wegetariańskie. Jeśli czegoś nie jesz lub masz alergię, daj nam znać mailowo wraz z rezerwacją a uwzględnimy to w menu. 

MAKING PEOPLE SURF

Surf and Yoga Weekend – znajdź spokój pośród fal

Wydaje Ci się, że surfing i joga nie mają ze sobą nic wspólnego? Bardzo się mylisz, a my możemy Ci to udowodnić podczas obozów Surf and Yoga Weekend Camp organizowanych przez Surf People w Chałupach na Półwyspie Helskim. Odpowiedni balans, sprawność fizyczna, skupienie, uważność, opanowanie, kontrola emocji i doskonała znajomość możliwości własnego ciała – to tylko niektóre cechy, które są charakterystyczne dla jogi oraz surfingu. Mając to na uwadze stworzyliśmy obóz Surf and Yoga, który stanowi niezwykle harmonijne połączenie jogi, zajęć oddechowych, nauki surfingu oraz jazdy na desce Smoothstar. Przez weekend możesz w pełni oddać się relaksowi, zdobywając niezbędne umiejętności do tego, aby czerpać mnóstwo przyjemności z surfingu. Doświadczeni instruktorzy przekażą Ci tajniki tego sportu, ale też jazdy na desce Smoothstar oraz jogi. A jeśli  możesz przyjechać do nas na dłużej skorzystaj z obozu 6-cio dniowego Surf and Yoga Week Camp, który pozwoli Ci jeszcze lepiej zagłębić się w tajniki surfingu oraz jogi.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.