fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Zajęcia surfingu i deskorolki w każdym tygodniu wakacji

Półkolonie z Surf People!

Surfing i deskorolka dla dzieci

Misją Surf People od samego początku było przekazywanie pasji do podróży i surfingu. Teraz idziemy o krok dalej i pragniemy pokazać ten piękny świat również Waszym pociechom!

Projekt Surf Kids to tygodniowe warsztaty surfingowe i deskorolkowe dla dzieci w wieku 8 – 14 lat. Każdego dnia odbywają się dwa bloki szkoleniowe, surfingowy i deskorolkowy. Dzieciaki spędzają aktywnie czas ze swoimi trenerami i rozwijają nowe pasje, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć lub wyskoczyć na sesję kite’a.

logo surfkids

Najważniejsze informacje

Kiedy? 10 turnusów (od poniedziałku do soboty)
I 24.06 - 29.06
II 01.07 - 6.07
III 8.07 - 13.07
IV 15.07 - 20.07
V 22.07 - 27.07
VI 29.07 - 03.08
VII 05.08 - 10.08
VIII 12.08 - 17.08
IX 19.08 - 24.08
X 26.08 - 31.08
Cena zawiera:
 • 6 dni zajęć (1 lub 2 bloki dziennie)
 • kompletny sprzęt konieczny do odbycia efektywnych i bezpiecznych zajęć (deski surfingowe, pianki neoprenowe, kamizelki, deskorolki, deski smoothstar, ochraniacze, kaski)
 • opiekę doświadczonych instruktorów i trenerów
Cena nie zawiera:
 • ubezpieczenia
MIEJSCE:
Kemping Chałupy 3

ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI TYLKO JEDNEJ DYSCYPLINY LUB POJEDYŃCZYCH BLOKÓW SZKOLENIOWYCH.

Cena za turnus 700 ZŁ (SURF)+1000 ZŁ (SKATE)
CENA ZA 1 DYSCYPLINĘ (SURF LUB SKATE) 700 ZŁ (SURF 12H) 1200 ZŁ (SKATE 18H)
CENA ZA 1 BLOK (3H ZAJĘĆ) 200 ZŁ (SURF 2H) 250 ZŁ (SKATE 3H)

Rezerwując zajęcia teraz otrzymasz rabat -10%!

Rezerwację proszę składać drogą mailową: info@surfpeople.pl

dziecko na desce surfingowej

Dla kogo są Surf Kids’y

Warsztaty Surf Kids są skierowane do wszystkich dzieciaków w wieku 8-14 lat. W zajęciach mogą brać udział dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed każdym blokiem szkoleniowym tworzymy grupy z podziałem na poziom zaawansowania, tak żeby każdy mógł robić szybkie postępy.

Zobacz jak wyglądają zajęcia surfingowe i deskorolkowe Surf Kids

#makingpeoplesurf

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  Dwa bloki szkoleniowe każdego dnia

  Blok deskorolkowy

  • podstawy jazdy
  • pokonywanie pierwszych przeszkód
  • nauka pierwszych trików
  • poruszanie się po skateparku
  • nauka jeżdżenia w bowlu
  • trening uzupełniający pod surfing
  • technika bezpiecznego upadania
  dziecko z instruktorem na desce
  dziecko z instruktorem na desce

  Blok surfingowy Surf Kids "Beginners"

  • podstawy surfingu
  • etykieta surfingu
  • analiza prognozy surfingowej i teoria tworzenia się fal
  • podstawy bezpieczeństwa surfingu i ratownictwa wodnego
  • nauka łapania pierwszych fal i wstawanie na desce
  • praca nad poprawną pozycją na desce

  Blok surfingowy Surf Kids "Groms"

  • samodzielne łapanie fal
  • płynięcie wzdłuż zielonej fali
  • manewrowanie na fali
  • pierwsze skręty
  • nauka turtle-roll
  • video analiza
  • trening wielofunkcyjny
  dziecko surfuje na fali

  Doświadczona kadra trenerska Surf People

  Szefem wyszkolenia surfingowego jest Tomek, który od wielu lat łapie fale w różnych miejscach na świecie. Na co dzień jest grafikiem oraz uczy najmłodszych pływać na basenie. Zajęcia ze skateboardingu poprowadzi Marcin, założyciel młodzieżowej szkoły deskorolki SkateBoom i jeden z bardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Tomek i Marcin to nie tylko wspaniali, nauczyciele, to przede wszystkim ojcowie 5-letniego Jeremiego i rocznego Kostka oraz ratownicy WOPR, także nie musicie się o nic martwić – Wasze dzieci będą w dobrych rękach!

  Trenerzy Surf People

  Tomek Warzecha
  Tomek Warzecha Trener surfingu i deskorolki

  Zamiłowanie do sportu towarzyszy Tomkowi od najmłodszych lat. Pływanie wyczynowe trenował od 10 roku życia. Z paroma sukcesami na koncie przygoda skończyła się po 6 latach, a w jej miejsce wskoczyła deskorolka. Po kilku sezonach intensywnej jazdy pojawiły się zawody, a nawet sponsorzy. Pasja do deski z czasem zmieniła kierunek w stronę surfingu, idealne połączenie dwóch wcześniejszych miłości: wody i deskorolki! Łapanie fal jest dla niego czymś więcej niż tylko sportem czy zajawką, to filozofia życia. Zawodowo zajmował się między innymi projektowaniem skateparków, a później tworzeniem wizualizacji. Przypadek sprawił, że miał okazję sprawdzić się również w roli szkoleniowca. Przekazywanie wiedzy i doświadczenia przekładało się na satysfakcję, jednak dopiero powrót na basen i praca z najmłodszymi postawiła kropkę nad przysłowiowym „i”. Jako instruktor pływania, deskorolki i surfingu w tym roku Tomek rusza z nowym projektem którego letnią odsłoną są półkolonie „Surf kids”. Kontynuację będą stanowiły pozaszkolne zajęcia realizowane w ramach klubu sportowego Zefir.

  Czytaj więcej
  Marcin Kosiński Trener deskorolki

  Marcin z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. W trakcie studiów na AWF w Warszawie zrobił uprawnienia instruktora snowboardu i windsurfingu, ale już od najmłodszych lat to deskorolka była jego główną pasją. Całe życie zawodowe pracuje z dziećmi, które wprowadza w fascynujący świat sportów deskowych. Po 16 latach jeżdżenia na deskorolce z dużym doświadczeniem i przygotowaniem metodycznym do pracy z dziećmi, trzy lata temu założył swoją szkołę deskorolki Skate Boom. Skateboarding jest dla niego czymś więcej niż pasją, to sposób życia, postrzegania świata a nawet sztuka.

  Czytaj więcej
  Marta Budzanowska Trener surfingu

  Podczas studiów wyjechałam do Stanów Zjednoczonych i trafiłam na Hawaje. Tam zakochałam się w surfingu. Już wtedy wiedziałam że kolejne lata życia spędzę podróżując w pogoni za falami. Kolejnym miejscem zamieszkania była Australia, gdzie ukończyłam kurs instruktora surfingu. By w kolejnym roku osiąść na Bali – kultura buddyjska, piękne dzikie plaże i społeczność surfingowa, którą tworzyliśmy – od początku skradło moje serce. I tak minęło już siedem 7 lat. Uczę surfingu, freedivingu, jogi i medytacji.Tworzę programu treningowego dla surferów, warsztaty surf survival, kursy oddechu. Moim nauczycielem jest ocean i natura. Aloha do zobaczenia na Helu.

  Czytaj więcej
  Bartek Kulczyński Trener surfingu

  Pomysłodawca i współtwórca projektu Surf People, a wcześniej wieloletni pracownik szkoły kitesurfingowej i menedżer sklepu surfingowego. Całe jego życie jest związane ze sportami wodnymi, zaczynając od żeglarstwa, przez wakeboarding, kitesurfing, surfing i aktualnie kończąc na wing foil'u. Kitesurfingiem zaraził się 14 lat temu na Półwyspie Helskim, a swoje pierwsze kroki na desce surfingowej postawił na kultowej Hookipie niecałe dwa lata później. Instruktor kitesurfingu i surfingu oraz zawodnik w obu dyscyplinach z wieloma sukcesami na koncie. W sezonie najczęściej spotkacie go na kempingu Chałupy 3, gdzie czuwa nad przebiegiem szkoleń, a jeśli go tam nie ma, to na pewno jest w wodzie. Cały czas zgłębia swoją wiedzę na temat surfingu, technik szkoleniowych i przygotowania fizycznego. W wolnym czasie organizuje zawody i wymyśla nowe eventy. Po sezonie letnim w Polsce, spędza dużo czasu podróżując i organizując wyjazdy w najdalsze zakątki świata.

  Czytaj więcej
  Kamila Rosik z deską do surfingu

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub napisz do nas!

  Biuro szkoły - Kamila Rosik

  tel: 720 009 000

  mail: info@surfpeople.pl

  Zobacz również

  PRZYDATNE INFORMACJE - PÓŁKOLONIA SURF KIDS

  • Przeczytaj przed rozpoczęciem półkolonii - Ważne!

   1. Pamiętaj, żeby w pierwszy dzień półkolonii pojawić się w bazie wraz ze swoją pociechą w celu podpisania zgody i uregulowania płatności (15 minut przed rozpoczęciem zajęć).
   2. Miejscem spotkania i odbioru dziecka jest zawsze Surf Club na kempingu Chałupy 3.
   3. Transportem dzieci do miejsca zajęć zajmują się instruktorzy Surf People.
   4. Płatność za półkolonie odbywa się w dniu jej rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
   5. W celu uniknięcia spóźnienia koniecznie zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochódhttps://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/ ). W sezonie wjazd i parkowanie na kemping Chałupy 3 jest niemożliwe.
   6. Przed rozpoczęciem zajęć podejdź do recepcji szkoły, gdzie dziewczyny zadbają żeby Twoje dziecko zostało przygotowane do zajęć i zapoznają Was z instruktorem.
   7. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
   8. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
   9. Spakuj dziecku do plecaka: coś do picia, przekąskę, kapelusz/czapkę z daszkiem/krem z filtrem (w słoneczny dzień), klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jeśli dziecko ma swoją piankę, weźcie ją ze sobą (nie ubieraj dziecka).
   10. W bazie są zamykane szafeczki, w których dziecko może bezpiecznie zostawić swoje rzeczy.
   11. Jeśli szukasz zakwaterowania polecamy nasze surf pokoje lub domki holenderskie na kempingu Chałupy 3 (https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/).
   12. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpłynąć na grafik zajęć powodując ich opóźnienie lub odwołanie.
  • Warunki uczestnictwa

   1. W pierwszym dniu uczestnictwa w półkolonii Surf Kids dziecko musi być odprowadzone do szkoły przez rodzica, który następnie zobowiązany jest załatwić “formalności” w recepcji Surf Clubu. 
   2. Warunkiem przystąpienia do półkolonii Surf Kids jest wypełnienie formularza zapisowego oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu przez rodzica. 
   3. W celu rezerwacji kursu online konieczna jest wpłata zaliczki (30% od ceny całkowitej). Jeśli zajęcia nie odbędą się lub dziecko nie pojawi się na nich, zaliczka nie przepada i na daną kwotę zostaje wystawiony bezterminowy voucher.
   4. Zajęcia są płatne z góry. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zaliczki następuję w dniu rozpoczęcia zajęć.
   5. Uczestnik Surf Kids zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 10 minut przed umówioną lekcją w celu dobrania i ubrania pianki. Każde spóźnienie jest wliczane w czas trwania zajęć.
   6. Czas dojścia na plażę i powrót do bazy to także czas pracy instruktora i trwania zajęć. 
   7. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż Chałupy 3 (np. zajęcia deskorolkowe na skateparku we Władysławowie), Surf People organizuje transport do miejsca zajęć. Miejsce spotkania i odbioru pociech to zawsze baza na kemping Chałupy 3.
   8. Szkoła Surf People nie ma możliwości zorganizowania parkingu lub wjechania na kemping Chałupy 3 dla rodziców uczestników półkolonii.
   9. Na czas trwania półkolonii rodzic (opiekun prawny) odpowiedzialny jest za ubezpieczenie swojego dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć
   10. Rodzic uczestnika Surf Kids zobowiązany jest do poinformowania pracowników Surf People o ewentualnych problemach zdrowotnych lub ograniczeniach swojego dziecka. 
   11. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez uczestników półkolonii Surf Kids podczas trwania zajęć. 
   12. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: info@surfpeople.pl. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni.

  NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

  • Czy moje dziecko musi pływać, żeby uczestniczyć w półkolonii “Surf Kids”?

   Tak. Nie musi dobrze pływać ale wymagana jest umiejętność utrzymywania się na wodzie. 

  • Co spakować mojemu dziecku na zajęcia?

   Na zajęcia surfingu: strój kąpielowy, ręcznik, klapki, czapka z daszkiem/kapelusz, woda, kanapki/przekąska, krem z filtrem.

   Na zajęcia deskorolki: wygodne buty, czapka z daszkiem/kapelusz, krem z filtrem, woda, kanapki/przekąska.

  • Jak wygląda transport na miejsce zajęć?

   Zajęcia surfingu odbywają się po stronie morza, naprzeciwko naszej bazy. Dzieci są tam zaprowadzane przez instruktorów i opiekunów. Na zajęcia deskorolki (na skateparku we Władysławowie) zawozimy dzieci busem i odwozimy je z powrotem do bazy.

  • Jak mogę zarezerwować miejsce dla mojego dziecka?

   Miejsce możesz zarezerwować telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. W tygodniu wydarzenia dodamy Cię do grupy WhatsApp na której będą pojawiały się niezbędne informacje i zdjęcia z zajęć.

  • Czy mogę odwołać udział swojego dziecka w półkolonii lub zmienić termin?

   Tak. Możesz zrobić to nawet dzień przed zajęciami osobiście, mailowo lub telefonicznie. Wtedy zapiszemy pociechę na zajęcia w inny dzień lub zaliczka zostanie zwrócona w formie vouchera, który możesz wykorzystać w naszej szkole bezterminowo.

  • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

   Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

  • Czy mogę wybrać tylko zajęcia surfingu lub deskorolki dla mojego dziecka?

   Tak. To Wy decydujecie ile dni w tygodniu i na jakie zajęcia dziecko będzie uczęszczać.

  • Jak wygląda organizacja?

   Miejscem spotkania jest zawsze Surf Club  (dotyczy to zarówno bloku surfingowego jak i deskorolkowego). To tu odprowadzamy i odbieramy dzieci z zajęć. Przed pierwszymi zajęciami (10-15 minut przez ich rozpoczęciem) konieczna jest obecność rodzica w celu podpisania zgody na udział dziecka w półkolonii oraz uregulowania płatności. 

   W dniu rozpoczęcia turnusu zakładamy grupę WhatsApp na której zamieszczamy zdjęcia z zajęć a także podajemy bieżące info.

  • Czy w cenę półkolonii Surf Kids wliczone jest ubezpieczenie dziecka?

   Nie. Dziecko powinno być ubezpieczone od nieszczęśliwych wypadków i ich następstw przez rodzica na czas uczestnictwa w półkolonii Surf Kids.

  • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić?

   W celu rezerwacji miejsca wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w Surf Clubie. Reszta kwoty również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie.

  • Jak trafić do naszej szkoły?

   Surf Club znajduje się zaraz przy wjeździe na kemping Chałupy 3, na rondzie, na przeciwko recepcji.

  • Gdzie mogę zaparkować samochód?

   W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy drugą opcję. Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód (jadąc z Władysławowa parking znajduje się około 200 metrów za bramą wjazdową na kemping). Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś z Surf People.

  Surfing dla dzieci

  W Surf People chcemy dzielić się swoją pasją do surfingu z wszystkimi. Uważamy, że jest to dyscyplina, którą można uprawiać od najmłodszych lat, dlatego w naszej ofercie znalazło się też miejsce na surfing dla dzieci. Szkolenie Surf Kids przeznaczone jest dla uczestników w wieku 8-13 lat i obejmuje serię zajęć surfingowych i deskorolkowych. W ciągu 6 dni takiego kursu przekazujemy dzieciakom mnóstwo cennej wiedzy, nabywają one wiele ważnych umiejętności i przede wszystkim świetnie się przy tym bawią.

  Bezpieczny surfing na półkolonii dla dzieci

  Tajniki surfingu i jazdy na deskorolce przekazują uczestnikom szkolenia doświadczeni instruktorzy, którzy są nauczycielami świetnie dogadującymi się z dziećmi. Posiadają oni także uprawnienia ratowników WOPR, zapewniając młodym surferom pełne bezpieczeństwo w wodzie. Do tego zajęcia odbywają się na najlepszym spocie do surfowania w Polsce, znajdującym się tuż przy bazie szkoły Surf People oraz w doskonale przygotowanym skateparku we Władysławowie. Gwarantujemy, że dzięki Surf Kids wakacje Twojego dziecka będą niezapomniane.

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver