fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Zajęcia dla dzieci z surfingu i deskorolki

Zapisz swoje dziecko już teraz - to Ty planujesz tydzień zajęć!

Surfing i deskorolka dla dzieci

Misją Surf People od samego początku było przekazywanie pasji do podróży i surfingu. Teraz idziemy o krok dalej i pragniemy pokazać ten piękny świat również Waszym pociechom!

Projekt Surf Kids to tygodniowe warsztaty surfingowe i deskorolkowe dla dzieci w wieku 8 – 13 lat. Każdego dnia odbywają się dwa bloki szkoleniowe, poranny - surfingowy i popołudniowy - deskorolkowy. Dzieciaki spędzają aktywnie czas ze swoimi trenerami i rozwijają nowe pasje, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć lub wyskoczyć na sesję kite’a.

logo surfkids
dziecko na desce surfingowej

Typowy dzień w trakcie tygodnia Surf Kids

Po zajęciach wszyscy razem wracają do bazy i dzieciaki udają się na przerwę obiadową oraz odpoczynek. Rano wszyscy spotykają się w bazie Surf People na kempingu Chałupy 3, gdzie nasi trenerzy prowadzą odprawę i rozpoczynają warsztaty. Na początku zawsze jest trochę teorii, analiza panujacych warunków, dobór sprzętu i wspólne wyjście na plażę od strony morze, gdzie odbywa się szkolenie surfingowe.

Popołudniu spotykamy się w tym samym miejscu i tym razem trenerzy deskorolki przejmują opiekę nad surf kids’ami. Po krótkiej odprawie wszyscy udają się naszym busem do skateparku we Władysławowie, Pucku lub na rampę na kempingu Chałupy 3.

Dzień kończymy w bazie Surf People, gdzie na swoje pociechy odbierają rodzice.

Dla kogo są Surf Kids’y

Warsztaty Surf Kids są skierowane do wszystkich dzieciaków w wieku 8-12 lat. W zajęciach mogą brać udział dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Przed każdym blokiem szkoleniowym tworzymy grupy z podziałem na poziom zaawansowania, tak żeby każdy mógł robić szybkie postępy.

ludzie z deskorolkami

Doświadczona kadra trenerska Surf People

Szefem wyszkolenia surfingowego jest Tomek, który od wielu lat łapie fale w różnych miejscach na świecie. Na co dzień jest grafikiem oraz uczy najmłodszych pływać na basenie. Zajęcia ze skateboardingu poprowadzi Marcin, założyciel młodzieżowej szkoły deskorolki SkateBoom i jeden z bardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Tomek i Marcin to nie tylko wspaniali, nauczyciele, to przede wszystkim ojcowie 5-letniego Jeremiego i rocznego Kostka oraz ratownicy WOPR, także nie musicie się o nic martwić – Wasze dzieci będą w dobrych rękach!

Trenerzy Surf People

Tomek Warzecha
Tomek Warzecha Trener surfingu i deskorolki

Zamiłowanie do sportu towarzyszy Tomkowi od najmłodszych lat. Pływanie wyczynowe trenował od 10 roku życia. Z paroma sukcesami na koncie przygoda skończyła się po 6 latach, a w jej miejsce wskoczyła deskorolka. Po kilku sezonach intensywnej jazdy pojawiły się zawody, a nawet sponsorzy. Pasja do deski z czasem zmieniła kierunek w stronę surfingu, idealne połączenie dwóch wcześniejszych miłości: wody i deskorolki! Łapanie fal jest dla niego czymś więcej niż tylko sportem czy zajawką, to filozofia życia. Zawodowo zajmował się między innymi projektowaniem skateparków, a później tworzeniem wizualizacji. Przypadek sprawił, że miał okazję sprawdzić się również w roli szkoleniowca. Przekazywanie wiedzy i doświadczenia przekładało się na satysfakcję, jednak dopiero powrót na basen i praca z najmłodszymi postawiła kropkę nad przysłowiowym „i”. Jako instruktor pływania, deskorolki i surfingu w tym roku Tomek rusza z nowym projektem którego letnią odsłoną są półkolonie „Surf kids”. Kontynuację będą stanowiły pozaszkolne zajęcia realizowane w ramach klubu sportowego Zefir.

Czytaj więcej
Marcin Kosiński Trener deskorolki

Marcin z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. W trakcie studiów na AWF w Warszawie zrobił uprawnienia instruktora snowboardu i windsurfingu, ale już od najmłodszych lat to deskorolka była jego główną pasją. Całe życie zawodowe pracuje z dziećmi, które wprowadza w fascynujący świat sportów deskowych. Po 16 latach jeżdżenia na deskorolce z dużym doświadczeniem i przygotowaniem metodycznym do pracy z dziećmi, trzy lata temu założył swoją szkołę deskorolki Skate Boom. Skateboarding jest dla niego czymś więcej niż pasją, to sposób życia, postrzegania świata a nawet sztuka.

Czytaj więcej
Marta Budzanowska Trener surfingu

Podczas studiów wyjechałam do Stanów Zjednoczonych i trafiłam na Hawaje. Tam zakochałam się w surfingu. Już wtedy wiedziałam że kolejne lata życia spędzę podróżując w pogoni za falami. Kolejnym miejscem zamieszkania była Australia, gdzie ukończyłam kurs instruktora surfingu. By w kolejnym roku osiąść na Bali – kultura buddyjska, piękne dzikie plaże i społeczność surfingowa, którą tworzyliśmy – od początku skradło moje serce. I tak minęło już siedem 7 lat. Uczę surfingu, freedivingu, jogi i medytacji.Tworzę programu treningowego dla surferów, warsztaty surf survival, kursy oddechu. Moim nauczycielem jest ocean i natura. Aloha do zobaczenia na Helu.

Czytaj więcej
Bartek Kulczyński Trener surfingu

Pomysłodawca i współtwórca projektu Surf People, a wcześniej wieloletni pracownik szkoły kitesurfingowej i menedżer sklepu surfingowego. Całe jego życie jest związane ze sportami wodnymi, zaczynając od żeglarstwa, przez wakeboarding, kitesurfing, surfing i aktualnie kończąc na wing foil'u. Kitesurfingiem zaraził się 14 lat temu na Półwyspie Helskim, a swoje pierwsze kroki na desce surfingowej postawił na kultowej Hookipie niecałe dwa lata później. Instruktor kitesurfingu i surfingu oraz zawodnik w obu dyscyplinach z wieloma sukcesami na koncie. W sezonie najczęściej spotkacie go na kempingu Chałupy 3, gdzie czuwa nad przebiegiem szkoleń, a jeśli go tam nie ma, to na pewno jest w wodzie. Cały czas zgłębia swoją wiedzę na temat surfingu, technik szkoleniowych i przygotowania fizycznego. W wolnym czasie organizuje zawody i wymyśla nowe eventy. Po sezonie letnim w Polsce, spędza dużo czasu podróżując i organizując wyjazdy w najdalsze zakątki świata.

Czytaj więcej

Najlepsze miejsca do szkoleń

Kursy surfingu odbywają są na najlepszym spocie do nauki surfowania w Polsce, Chałupy 10 na wysokości naszej bazy, po stronie morza. Natomiast zajęcia z deskorolki będą miały miejsce w skateparku we Władysławowie, w bowlu w Pucku oraz na naszej rampie na kempingu Chałupy 3. W trakcie bloków deskorolkowych prowadzimy również zajęcia na deskach Smoothstar które są treningiem uzupełniającym pod surfing. Ponieważ fala uzależniona jest od warunków atmosferycznych codziennie analizujemy prognozę i wybieramy najlepsze miejsce do szkolenia. Dzieci mają zapewniony transport naszymi surf busami na skateparki i surf spoty. W razie złej pogody, uzupełnieniem zajęć będą treningi pływackie na basenie w Cetniewie, zajęcia ogólnorozwojowe oraz wykłady tematyczne.

Zobacz jak wyglądają zajęcia surfingowe i deskorolkowe Surf Kids

#makingpeoplesurf

Dwa bloki szkoleniowe każdego dnia

Blok deskorolkowy

 • podstawy jazdy
 • pokonywanie pierwszych przeszkód
 • nauka pierwszych trików
 • poruszanie się po skateparku
 • nauka jeżdżenia w bowlu
 • trening uzupełniający pod surfing
 • technika bezpiecznego upadania
dziecko z instruktorem na desce
dziecko z instruktorem na desce

Blok surfingowy

 • podstawy surfingu
 • etykieta surfingu
 • analiza prognozy surfingowej i teoria tworzenia się fal
 • podstawy bezpieczeństwa surfingu i ratownictwa wodnego
 • nauka łapania pierwszych fal i wstawanie na desce
 • prawo drogi
 • praca nad poprawną pozycją na desce

Najważniejsze informacje

Kiedy? 9 turnusów (od poniedziałku do soboty)
I 27.06 - 02.07
II 04.07 - 9.07
III 11.07 - 16.07
IV 18.07 - 23.07
V 25.07 - 30.07
VI 01.08 - 06.08
VII 07.08 - 13.08
VIII 15.08 - 20.08
IX 22.08 - 27.08
MIEJSCE:
Kemping Chałupy 3
Cena za tydzień 1800 zł
Cena zawiera:
 • 6 dni warsztatów (2 bloki dziennie po 3 godziny)
 • kompletny sprzęt konieczny do odbycia efektywnych i bezpiecznych zajęć (deski surfingowe, pianki neoprenowe, kamizelki, deskorolki, deski smoothstar, ochraniacze, kaski)
 • opiekę doświadczonych instruktorów i trenerów
Cena nie zawiera:
 • ubezpieczenia

Rezerwację proszę składać drogą mailową: info@surfpeople.pl

ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI TYLKO JEDNEJ DYSCYPLINY LUB POJEDYŃCZYCH BLOKÓW SZKOLENIOWYCH:

Tylko surfing

900 zł
Rezerwuj

Tylko deskorolka

900 zł
Rezerwuj

1 blok szkoleniowy / 3 godziny

200 zł
Rezerwuj
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

PRZYDATNE INFORMACJE - PÓŁKOLONIA SURF KIDS

 • Przeczytaj przed rozpoczęciem półkolonii - Ważne!

  1. Pamiętaj, żeby w pierwszy dzień półkolonii pojawić się w bazie wraz ze swoją pociechą w celu podpisania zgody i uregulowania płatności (15 minut przed rozpoczęciem zajęć).
  2. Miejscem spotkania i odbioru dziecka jest zawsze baza Surf People na kempingu Chałupy 3.
  3. Transportem dzieci do miejsca zajęć zajmują się instruktorzy Surf People.
  4. Płatność za półkolonie odbywa się w dniu jej rozpoczęcia w recepcji szkoły, gotówką.
  5. W celu uniknięcia spóźnienia koniecznie zobacz jak do nas dojechać i gdzie zaparkować samochódhttps://surfpeople.pl/dojazd-i-parking/ ). W sezonie wjazd i parkowanie na kemping Chałupy 3 jest niemożliwe.
  6. Przed rozpoczęciem zajęć podejdź do recepcji szkoły, gdzie dziewczyny zadbają żeby Twoje dziecko zostało przygotowane do zajęć i zapoznają Was z instruktorem.
  7. Jak znaleźć naszą bazę? Po wejściu na kemping idź w lewo, do końca kempingu i skręć w prawo. Idź do samej zatoki i tam zaledwie 10 metrów od plaży znajduje się nasza baza.
  8. Pamiętaj, że w sezonie (lipiec-sierpień) korek to codzienność dlatego wyjedź odpowiednio wcześniej.
  9. Spakuj dziecku do plecaka: coś do picia, przekąskę, kapelusz/czapkę z daszkiem/krem z filtrem (w słoneczny dzień), klapki, strój kąpielowy i ręcznik. Jeśli dziecko ma swoją piankę, weźcie ją ze sobą (nie ubieraj dziecka).
  10. W bazie są zamykane szafeczki, w których dziecko może bezpiecznie zostawić swoje rzeczy.
  11. Jeśli szukasz zakwaterowania polecamy nasze surf pokoje lub domki holenderskie na kempingu Chałupy 3 (https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/).
  12. Czynniki pogodowe (na które niestety nie mamy wpływu) mogą wpłynąć na grafik zajęć powodując ich opóźnienie lub odwołanie.
 • Warunki uczestnictwa

  1. W pierwszym dniu uczestnictwa w półkolonii Surf Kids dziecko musi być odprowadzone do szkoły przez rodzica, który następnie zobowiązany jest załatwić “formalności” w recepcji Surf People. 
  2. Warunkiem przystąpienia do półkolonii Surf Kids jest wypełnienie formularza zapisowego oraz zapoznanie się i podpisanie regulaminu przez rodzica. 
  3. W celu rezerwacji kursu online konieczna jest wpłata zaliczki (30% od ceny całkowitej). Jeśli zajęcia nie odbędą się lub dziecko nie pojawi się na nich, zaliczka nie przepada i na daną kwotę zostaje wystawiony bezterminowy voucher.
  4. Zajęcia są płatne z góry. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zaliczki następuję w dniu rozpoczęcia zajęć.
  5. Uczestnik Surf Kids zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 10 minut przed umówioną lekcją w celu dobrania i ubrania pianki. Każde spóźnienie jest wliczane w czas trwania zajęć.
  6. Czas dojścia na plażę i powrót do bazy to także czas pracy instruktora i trwania zajęć. 
  7. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż Chałupy 3 (np. zajęcia deskorolkowe na skateparku we Władysławowie), Surf People organizuje transport do miejsca zajęć. Miejsce spotkania i odbioru pociech to zawsze baza na kemping Chałupy 3.
  8. Szkoła Surf People nie ma możliwości zorganizowania parkingu lub wjechania na kemping Chałupy 3 dla rodziców uczestników półkolonii.
  9. Na czas trwania półkolonii rodzic (opiekun prawny) odpowiedzialny jest za ubezpieczenie swojego dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć
  10. Rodzic uczestnika Surf Kids zobowiązany jest do poinformowania pracowników Surf People o ewentualnych problemach zdrowotnych lub ograniczeniach swojego dziecka. 
  11. Instruktor i szkoła Surf People nie ponoszą odpowiedzialności za szkody rzeczowe i na osobie poniesione przez uczestników półkolonii Surf Kids podczas trwania zajęć. 
  12. Reklamacji można dokonać w biurze szkoły lub drogą mailową: info@surfpeople.pl. Rozpatrzenie reklamacji i zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni.

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Czy moje dziecko musi pływać, żeby uczestniczyć w półkolonii “Surf Kids”?

  Tak. Nie musi dobrze pływać ale wymagana jest umiejętność utrzymywania się na wodzie. 

 • Co spakować mojemu dziecku na zajęcia?

  Na zajęcia surfingu: strój kąpielowy, ręcznik, klapki, czapka z daszkiem/kapelusz, woda, kanapki/przekąska, krem z filtrem.

  Na zajęcia deskorolki: wygodne buty, czapka z daszkiem/kapelusz, krem z filtrem, woda, kanapki/przekąska.

 • Jak wygląda transport na miejsce zajęć?

  Zajęcia surfingu odbywają się po stronie morza, naprzeciwko naszej bazy. Dzieci są tam zaprowadzane przez instruktorów i opiekunów. Na zajęcia deskorolki (na skateparku we Władysławowie) zawozimy dzieci busem i odwozimy je z powrotem do bazy.

 • Jak mogę zarezerwować miejsce dla mojego dziecka?

  Miejsce możesz zarezerwować telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. W tygodniu wydarzenia dodamy Cię do grupy WhatsApp na której będą pojawiały się niezbędne informacje i zdjęcia z zajęć.

 • Czy mogę odwołać udział swojego dziecka w półkolonii lub zmienić termin?

  Tak. Możesz zrobić to nawet dzień przed zajęciami osobiście, mailowo lub telefonicznie. Wtedy zapiszemy pociechę na zajęcia w inny dzień lub zaliczka zostanie zwrócona w formie vouchera, który możesz wykorzystać w naszej szkole bezterminowo.

 • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

  Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

 • Czy mogę wybrać tylko zajęcia surfingu lub deskorolki dla mojego dziecka?

  Tak. To Wy decydujecie ile dni w tygodniu i na jakie zajęcia dziecko będzie uczęszczać.

 • Jak wygląda organizacja?

  Miejscem spotkania jest zawsze baza Surf People (dotyczy to zarówno bloku surfingowego jak i deskorolkowego). To tu odprowadzamy i odbieramy dzieci z zajęć. Przed pierwszymi zajęciami (10-15 minut przez ich rozpoczęciem) konieczna jest obecność rodzica w celu podpisania zgody na udział dziecka w półkolonii oraz uregulowania płatności. 

  W dniu rozpoczęcia turnusu zakładamy grupę WhatsApp na której zamieszczamy zdjęcia z zajęć a także podajemy bieżące info.

 • Czy w cenę półkolonii Surf Kids wliczone jest ubezpieczenie dziecka?

  Nie. Dziecko powinno być ubezpieczone od nieszczęśliwych wypadków i ich następstw przez rodzica na czas uczestnictwa w półkolonii Surf Kids.

 • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić?

  W celu rezerwacji miejsca wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie.

 • Jak trafić do naszej szkoły?

  Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola trzeba zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

 • Gdzie mogę zaparkować samochód?

  W szczycie sezonu parkowanie na terenie kempingu Chałupy 3 jest utrudnione, dlatego polecamy drugą opcję. Zaraz przy wjeździe na nasz kemping znajduje się parking prywatny na którym możesz zostawić swój samochód (jadąc z Władysławowa parking znajduje się około 200 metrów za bramą wjazdową na kemping). Nasi kursanci mają specjalną zniżkę dlatego nie zapomnij dodać, że jesteś z Surf People.

Surfing dla dzieci

W Surf People chcemy dzielić się swoją pasją do surfingu z wszystkimi. Uważamy, że jest to dyscyplina, którą można uprawiać od najmłodszych lat, dlatego w naszej ofercie znalazło się też miejsce na surfing dla dzieci. Szkolenie Surf Kids przeznaczone jest dla uczestników w wieku 8-13 lat i obejmuje serię zajęć surfingowych i deskorolkowych. W ciągu 6 dni takiego kursu przekazujemy dzieciakom mnóstwo cennej wiedzy, nabywają one wiele ważnych umiejętności i przede wszystkim świetnie się przy tym bawią.

Bezpieczny surfing dla dzieci

Tajniki surfingu i jazdy na deskorolce przekazują uczestnikom szkolenia doświadczeni instruktorzy, którzy są nauczycielami świetnie dogadującymi się z dziećmi. Posiadają oni także uprawnienia ratowników WOPR, zapewniając młodym surferom pełne bezpieczeństwo w wodzie. Do tego zajęcia odbywają się na najlepszym spocie do surfowania w Polsce, znajdującym się tuż przy bazie szkoły Surf People oraz w doskonale przygotowanym skateparku we Władysławowie. Gwarantujemy, że dzięki Surf Kids wakacje Twojego dziecka będą niezapomniane.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.