fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Najlepszy pomysł na prezent!

Kup bezterminowy voucher z rabatem -10% na szkolenie.

NAJLEPSZY POMYSŁ NA PREZENT

Czy może być coś lepszego od nowej pasji? Często wybierając prezent (zobacz nasze propozycje na prezenty) martwimy się czy aby na pewno będzie on trafiony. Chcąc zapobiec wszelkim wątpliwościom i obawom przygotowaliśmy dla Was voucher idealny do wykorzystania w naszej szkole kitesurfingu, surfingu oraz wing foil lub surf shopie.

DLACZEGO NASZ VOUCHER JEST 'IDEALNY'?

 • nie posiada terminu ważności
 • można go wykorzystać na każde szkolenie w naszej ofercie: kite, surf, wing, foil, lub w naszym sklepie na zakup sprzętu
 • kwota na voucherze może być dowolna

Do wszystkich Voucherów na kwotę powyżej 1500 zł dodajemy koszulkę Surf People gratis. Uwaga! Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Karta podarunkowa Surf People
voucher

KONIEC PROBLEMÓW Z WYBOREM PREZENTÓW!

Nie musisz już martwić się czy bliska osoba zdąży skorzystać z prezentu lub co dla niej wybrać!

Kupując voucher idealny, dajemy osobie obdarowanej możliwość wyboru. Voucher w Surf People to 100% pewności, że będzie to udany prezent a my obiecujemy dołożyć wszelkich starań by chwile w naszej szkole były niezapomniane.

VOUCHER MOŻE ZOSTAĆ WYKORZYSTANY NA:

 • dowolne szkolenie kitesurfingowe
 • dowolne szkolenie surfingowe
 • szkolenie wing foil
 • szkolenie kite foil
 • dowolne wypożyczenie w naszej szkole na kempingu Chałupy 3
 • zakupy w naszym sklepie stacjonarnym oraz online
Ikona sklepu

21 lat doświadczenia

Nasza szkoła wywodzi się z pierwszej szkoły kitesurfingu w Polsce, założonej w 1999 roku. Przeszliśmy wszystkie etapy rozwoju tego sportu, dlatego doskonale wiemy jak powinny być prowadzone nowoczesne i efektywne szkolenia.

Ikona sklepu

Doświadczona kadra

Wszyscy nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie. Szkolimy również w języku angielskim, niemieckim i czeskim. Nasza kadra instruktorska jest stała, dlatego kursanci chętnie do nas wracają.

Ikona sklepu

Nowoczesny system szkolenia

W naszej bazie wykorzystujemy bezprzewodowy intercom służący do komunikacji dwustronnej pomiędzy kursantem i instruktorem. Taka technologia zwiększa efektywność szkolenia, a także daje większe poczucie bezpieczeństwa kursantowi.

Ikona sklepu

Bezpieczny spot

Piaszczyste dno, ogromna przestrzeń na wodzie i wydzielona strefa tylko dla kitesurferów. To tylko niektóre elementy gwarantujące bezpieczne i bardzo efektywne szkolenie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest asekuracja motorówki na całym akwenie.

Ikona sklepu

Najnowszy sprzęt

Dobór odpowiedniego sprzętu w kitesurfingu jest kluczowy. Sprzęt w naszej bazie to zawsze topowe oraz sprawdzone marki. Wymieniamy go co sezon, żebyś zawsze uczył się na najbardziej nowoczesnych modelach.

Ikona sklepu

Wykorzystanie 100% dni Z WIATREM

Gdy wieje południe lub zachód, szkolimy przy naszej bazie na kempingu Chałupy 3. W przypadku kierunków północnych i wschodnich przenosimy szkolenia na wyspę Mewia Rewa, która jest unikalnym spotem na skalę światową.

JAK OTRZYMAĆ VOUCHER?

KROK 1

Wyślij maila na info@surfpeople.pl z tytułem "Voucher idealny"

KROK 2

W wiadomości napisz:

 1. kogo chcesz obdarować (imię i nazwisko)
 2. co chcesz podarować (konkretną usługę/produkt bądź kwotę na którą ma być voucher)
 3. w jakiej formie osoba obdarowana ma otrzymać voucher:
  • wersja digital - voucher zostanie wysłany na maila do Ciebie, bądź bezpośrednio do osoby obdarowanej
  • wersja papierowa - w mailu wpisz adres na który mamy wysłać voucher oraz dzień w którym mamy zrealizować wysyłkę. Kurier dostarczy list po 1 lub 2 dniach
  • W mailu zwrotnym otrzymasz od nas dane do przelewu, a po otrzymaniu potwierdzenia przelewu wyślemy voucher na wskazany adres
  • WAŻNE! Osoba obdarowana musi skontaktować się z nami telefonicznie/mailowo przed przyjazdem w celu umówienia swoich zajęć
 4. Jeżeli kwota Vouchera wynosi 1500 zł lub więcej, potrzebna będzie również informacja jaki rozmiar koszulki Surf People mamy dodać do paczki z voucherem.
voucher zdjęcie
Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Jak mogę kupić voucher?

  W celu zakupu voucheru napisz do nas e-mail w którym podasz następujące informacje:

  • dla kogo ma być voucher (imię i nazwisko)
  • na co ma być voucher (kwota lub konkretna usługa)
  • jaką formą ma mieć voucher (digital czy papierową)
  • na jaki adres ma zostać wysłany (jeśli wybierasz opcję papierową)
 • Jak dokonać opłaty za voucher?

  Po otrzymaniu maila ze wszystkimi szczegółami w mailu zwrotnym wyślemy Ci numer konta i kwotę do zapłacenia oraz prośbę o wysłanie do nas potwierdzenia przelewu. Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, wyślemy voucher!

 • Czy wersja papierowa różni się od digital?

  Nie. Grafika vouchera drukowanego, jest taka sama jak vouchera digital (voucher w formacie pdf wysyłany e-mailem).

 • Czy z vouchera może skorzystać inna osoba?

  Nie, voucher może zostać wykorzystany tylko przez osobę na którą został wystawiony. Wyjątkiem są problemy zdrowotne. Jeśli dana osoba nieodwracalnie zachoruje co uniemożliwi wykorzystanie vouchera w przyszłości, wtedy voucher może zostać podarowany innej osobie. W takiej sytuacji trzeba poinformować biuro szkoły z prośbą o wystawienie nowego vouchera. 

 • Czy Wasze vouchery na prawdę są bezterminowe?

  Tak, możesz skorzystać z vouchera nawet za kilkanaście lat 🙂 Wartość vouchera, który został wystawiony na kwotę pozostaje bez zmian bez względu na to kiedy zostanie wykorzystany. Wartość vouchera, który został wystawiony na usługę może ulec zmianie jeśli ceny usługi będą się różnic od cen w momencie wystawienia vouchera. W takiej sytuacji wartość vouchera zostanie zmieniona uwzględniając obecną cenę danej usługi.  

 • Co powinna wiedzieć osoba obdarowana voucherem?

  Ważne jest aby osoba, której podarowałeś voucher skontaktowała się z nami (telefonicznie lub mailowo) w celu ustalenia programu szkolenia i godzin zajęć (najlepiej 1-2 dni przed planowanym przyjazdem). 

Voucher podarunkowy i karta podarunkowa na wszystkie szkolenia

Szukasz idealnego pomysłu na prezent, ale nie wiesz który sport wodny wybrać? Kitesurfing, surfing, wing foil czy może kite foil? A może obawiasz się, że termin okaże się być nieodpowiedni? Tu z pomocą przychodzi voucher podarunkowy

Jest to świetna opcja nie tylko dla osoby, którą chcemy obdarować, ponieważ taki bon możemy też sprezentować samemu sobie! Rozważasz zakup największego pakietu, ale nie wiesz czy uda Ci się wykorzystać wszystkie godziny kursu na raz? Karta podarunkowa jest rozwiązaniem!  Nasz voucher prezentowy jest bezterminowy, więc daje Ci możliwość skorzystania z niego w dowolnym momencie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver