fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Kitesurfing Polska - Warsztaty Kite Team

Szkolenia freestyle z Mistrzem Polski

Warsztaty freestylowe dla młodzieży z Markiem Rowińskim

Co to jest Kite Team?

Projekt Kite Team został wymyślony i opracowany przez Marka Rowińskiego, który jest wielokrotnym Mistrzem Polski we freestyle’u. Głównym założeniem jest wyszkolenie nowego pokolenia młodzierzy, która będzie rozwijać się w kierunku freestyle’u, ale nie tylko. Podczas warsztatów największy nacisk jest na naukę trików, przygotowanie fizyczne i wiedzę, która ułatwi przyswajanie kolejnych elementów freestyle’u. Marek nie chce się skupiać tylko na jednej dziedzinie kitesurfingu, i prowadzona przez niego młodzież poznaje również tajniki pływania na foilu, falach oraz wake’u.

Szkic surfera na wingfoilu

DLA KOGO SĄ WARSZTATY KITE TEAM?

Szkolenie freestylowe Kite Team skierowane jest do młodzierzy w wieku 12-19 lat, która ma już opanowane podstawowe elementy kitesurfingu. Minimalne umiejetność to swobodne utrzymywanie wysokości, wykonywanie zwrotów w ślizgu oraz pływanie switch.

Ikona kalendarza

Kiedy odbywają się warsztaty Kite Team?

Warsztaty odbywają się w okresie wakacyjnym, w sierpniu na prognozę. Chcemy żeby szkolenia były jak najbardziej efektywne, a do tego potrzebny jest wiatr i dlatego termin KITE TEAM potwierdzany jest na kilka dni w przód jeżeli prognoza wiatrowa wygląda obiecująco.

Program szkoleniowy

Terminy:
I. Szkolenie na prognozę
KOSZT: 690 zł
Cena ZAWIERA:
 • dwudniowe szkolenie z Markiem Rowińskim
 • warsztaty teoretyczne i praktyczne
 • videoanalize
 • foto relację
Cena nie zawiera:
 • noclegu
 • wyżywienia
 • ubezpieczenia

Rezerwacje proszę składać drogą mailową: info@surfpeople.pl . Zainteresowanych poinformujemy o zbliżającej się prognozie i terminie szkolenia.

Kamila Rosik z deską do surfingu

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro szkoły - Kamila Rosik

tel: 720 009 000

mail: info@surfpeople.pl

Zobacz również

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 • Dla kogo skierowane są warsztaty freestyle z Markiem Rowińskim?

  Dla młodzieży powyżej 12 roku życia chcącej doskonalić swoje kitesurfingowe umiejętności.

 • Co powinienem wziąć ze sobą na “Kite Team”?

  – piankę, trapez, kask oraz sprzęt (jest także możliwość wypożyczenia wszystkiego na czas warsztatów w bazie Surf People)

  – wodę do picia i przekąskę

  – ręcznik

  – krem z filtrem uv

   

 • Co nie jest wliczone w cenę warsztatów?

  – wejście na wakepark (w przypadku kiedy nie wieje)

  – wypożyczenia sprzętu w bazie Surf People

  – ubezpieczenie NNW, która powinien posiadać każdy uczestnik

  – posiłki w czasie warsztatów

  – nocleg

 • Jak mogę zarezerwować miejsce?

  Miejsce możesz zarezerwować telefonicznie, mailowo lub przez nasza stronę www. W tygodniu wydarzenia zostanie wysłany do Ciebie e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami i harmonogramem zajęć.

 • Jak trafić do naszej szkoły?

  Wchodząc na kemping Chałupy 3 przez bramę wjazdową skręć od razu w lewo i przejdź do końca kempingu, na końcu drogi wyłożonej kostką odbij w prawo i kieruj się do plaży i Zatoki Puckiej – przy samej plaży zobaczysz bazę Surf People. Druga, może nawet łatwiejsza droga to po wejściu przez bramę na kemping przejście na wprost w kierunku tawerny i mola, na końcu mola trzeba zejść w lewo na plażę i przejście plażą około 100 metrów na koniec kempingu – po lewej stronie zobaczysz flagi nad naszą bazą.

 • Jaki minimalny poziom pływania na kitesurfingu musi mieć moje dziecko/muszę mieć żeby dołączyć do warsztatów?

  – swobodne pływanie upwind

  – pierwsze skoki przez zenit

  – pływanie switch

 • Co jeśli nie wieje?

  Warsztaty nastawione są głównie na freestyle, jednak w razie słabszego wiatru przewidywane są zajęcia foila, na wakeparku i w kite-roomie. 

 • Czy mogę odwołać swój udział w evencie lub zmienić termin?

  Tak, najpóźniej 2 tygodnie przed wydarzeniem mailowo lub telefonicznie. Wtedy zaliczka zostanie zwrócona w formie vouchera, który możesz wykorzystać w naszej szkole bezterminowo lub zostaniesz zapisany na inny termin, jeśli będą wolne miejsca. 

 • Kiedy i w jaki sposób należy zapłacić?

  W celu rezerwacji miejsca wymagana jest 30% zaliczka, wpłacona online lub osobiście w bazie Surf People. Reszta kwoty również może być zapłacona online lub osobiście gotówką w bazie.

 • Gdzie szukać zakwaterowania na czas kursu?

  Polecamy zakwaterowanie u nas w bazie, w naszych surf pokojach. Jeżeli nie ma u nas miejsc lub interesuje Cię coś innego to koniecznie sprawdź nasze propozycje noclegowe na Półwyspie Helskim – https://surfpeople.pl/noclegi-chalupy/

Warsztaty Kitesurfing Polska - Kite Team

Warsztaty Kitesurfing Polska – Kite Team

Nadal mnóstwo osób sądzi, że w przypadku takich dyscyplin sportowych jak kitesurfing, Polska nie jest dobrym miejscem do ich uprawiania. Czas jednak raz na zawsze obalić ten mit, bo to właśnie polski Półwysep Helski należy do najważniejszych spotów początkujących i doświadczonych kitesurferów z Europy. Przekonaj się o tym na własnej skórze czerpiąc wiedzę od najlepszych! Doskonałą okazją do tego są między innym organizowane przez Surf People warsztaty z prawdziwymi gwiazdami tego sportu.

W Surf People stawiamy przede wszystkim na profesjonalne podejście do oferowanych przez nas usług. Dlatego nasi kursanci mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia najlepszych instruktorów podczas organizowanych przez nas szkoleń. Oprócz tego jednak dajemy im szansę na udział w zupełnie wyjątkowych freestyle’owych warsztatach, prowadzonych przez mistrza tej dyscypliny sportowej. Wejdź z nami na jeszcze wyższy poziom swoich umiejętności w kitesurfingu, doskonale się przy tym bawiąc.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.
  Joy-in-me
  Carver