WSZYSTKO DO ZIMNEJ WODY ❄️CIEPŁE PIANKI I AKCESORIA W SUPER CENACH⚡️ KLIKNIJ I ZOBACZ! ❄️
Filtruj według
Cena
DOSTĘPNE ROZMIARY
więcej... mniej
POWIERZCHNIA
RODZAJ MATERIAŁU
PRZEZNACZENIE
ROK PRODUKCJI
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Zawsze trafiony prezent   

Kompleksowa oferta szkoleniowa

W Surf People stawiamy na przejrzystość i uczciwość. Nasza oferta szkoleniowa jest w pełni kompleksowa – cena kursu obejmuje wszystko, co niezbędne do skutecznego i bezpiecznego nauczenia się pływania na foilu. W skład pakietu wchodzi:

 • Wybrana ilość godzin szkolenia z doświadczonym instruktorem kite foil.
 • Kompletny zestaw sprzętu kitesurfingowego.
 • Pianka neoprenowa na cały okres kursu.
 • Stała łączność radiowa z instruktorem.
 • Asekuracja motorówki w razie potrzeby.

Naucz się Levitować w Kilka Godzin

Specjalizujemy się w hydrofoilu – nowoczesnej dziedzinie kitesurfingu, która pozwala na pływanie nad powierzchnią wody nawet przy słabym wietrze. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom i bogatemu wyborowi sprzętu foil, szkolenie przebiega szybko i efektywnie. Hydrofoil jest świetną alternatywą dla tradycyjnego kitesurfingu, szczególnie na Półwyspie Helskim, gdzie warunki wietrzne nie zawsze są idealne.

Dlaczego Wybrać Naszą Szkołę?

Jesteśmy jedynym miejscem w Polsce oferującym tak szeroki dostęp do sprzętu foil oraz posiadającym ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tej dziedziny. Nasze szkolenia są maksymalnie bezpieczne i łatwe, dzięki opracowanemu przez nas programowi nauczania.

Dla Kogo Jest Kurs Kite Foil?

Kurs jest skierowany do osób, które:

 • Swobodnie utrzymują wysokość na desce twin tip.
 • Mają pełną kontrolę nad latawcem i potrafią restartować na głębokiej wodzie.
 • Umieją startować z wody w warunkach słabowiatrowych.
 • Posiadają umiejętność pływania switch i wykonują zwroty w ślizgu na desce twin tip.

Zalety Pływania na Foilu

 • Możliwość pływania już od 5 węzłów wiatru.
 • Zmniejszenie ilości potrzebnych latawców do pokrycia całego zakresu wiatrowego.
 • Nieograniczone możliwości pływania pod wiatr.
 • Odkrywanie nowych miejsc.
 • Totalna cisza podczas pływania, co zwiększa przyjemność z uprawiania sportu.

Program Szkolenia

Kurs kite foil w Surf People podzielony jest na dwa etapy: teorię i praktykę. Rozpoczynamy od omówienia podstaw pływania na hydrofoilu, prezentacji budowy foila oraz instruktażu bezpiecznego obchodzenia się z nim. Następnie przechodzimy do praktyki, która obejmuje naukę bezpiecznego obchodzenia się z foilem w wodzie, body dragi oraz starty na foilu bez wchodzenia w lewitację. Kluczowe jest odpowiednie dobranie sprzętu, co ułatwia naukę i zapewnia szybkie postępy.