fbpx

Skontaktuj się z nami:

Szkoła

 
+48 720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Sklep Surf People 

 
+48 720 004 000
sklep@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Międzynarodowy Dzień Surfingu i Jogi w Surf People


Kategoria: Surf, Szkolenia,

środa, 1 czerwca, 2022 share icon

Autor: Surf PeoplePółwysep Helski – drugi dom Surf People

Surf People to szkoła sportów wodnych, którą tworzą ludzie kochający to co robią i żyjący w zgodzie z naturą. Co roku każdy z nas pakuje plecak i wyrusza w podróż na Półwysep Helski, który przez ostatnie lata stał się naszym drugim domem. Na kempingu Chałupy 3 od kwietnia do października pracujemy i staramy się jak najlepiej dzielić wiedzą z naszymi kursantami. Mimo to odczuwaliśmy pewien niedosyt, poczucie, że możemy zrobić coś więcej dla Półwyspu Helskiego. Jest to miejsce zaliczane do najbardziej obleganych punktów na mapie turystycznej Polski. Niesie to za sobą wiele plusów, niestety w dłuższej perspektywie coraz wyraźniejsze stają się minusy. Zmiana klimatu, zanieczyszczone plaże, nadmierne połowy czy wraki z paliwem.

Surf People Clean Baltic

Międzynarodowy dzień surfingu dla bałtyku !

Międzynarodowy dzień surfingu dla Bałtyku!

Dlatego właśnie w czerwcu ubiegłego roku z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi i Surfingu postanowiliśmy połączyć siły z Fundacją Mare, która zajmuje się ochroną ekosystemów morskich. Wspólnie w 2021 po raz pierwszy zorganizowaliśmy weekendowy Festiwal Surfingu i Jogi. Uczestnicy mogli korzystać z darmowych zajęć, a przy okazji zasilić konto Fundacji darowizną lub dorzucić kilka złotych do puszki. Dzięki Wam udało nam się zebrać 2000 złotych, które zostało przeznaczone na pomoc w realizacji celów Fundacji m.in takich jak działania lobbingowe dotyczące wdrożenia planu zarządzania wrakami w Polsce czy działania edukacyjne.

mare FB 2
Festiwal Surfingu i Jogi

W tym roku nie zwalniamy tempa! Długi weekend Bożego Ciała spędzimy pod hasłem „Surf People Clean Baltic”. W sobotę, 18 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi i Surfingu przygotowaliśmy dla Was zajęcia jogi, szkolenia surfingowe oraz surf skate. Odbędą się również warsztaty oddechu Wima Hofa i kąpiele w lodzie. Wszystkie zajęcia poprowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów pełnych pasji do tego co robią.

Warsztaty surfskate z Kubą Kuzia

Surfskate to zdecydowanie najlepszy sposób na przyśpieszenie progresu w surfingu, o czym wiemy już od kilku lat. Wielokrotny Mistrz Polski w surfingu Kuba Kuzia przeznacza większość swojego czasu treningowego właśnie na jazdę na desce surfskate, co w jego przypadku przełożyło się w ogromnym stopniu na efekty na wodzie. Dlatego warsztaty surfskate poprowadzi właśnie Kuba Kuzia, który z dużym entuzjazmem podszedł do naszego pomysłu z warsztatami. Kuba ma na to fajny pomysł i naprawdę sporo wiedzy do przekazania. Przede wszystkim pokaże Wam jak jeździć na desce surfskate, żeby przełożyło się to na efekty w surfingu. Przygotowaliśmy dla Was dwa bloki szkoleniowe, dla osób całkowicie początkujących na deskach surfskate i średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

03
Kuba Kuzia na idealnej bałtyckiej fali.

Plan zajęć surfskate:

13:00 – 15:00 Zajęcia surfskate (grupa początkująca) | 150 PLN

15:00 – 17:30 Zajęcia surfskate (grupa średnio-zaawansowana + videoanvaliza) | 200 PLN

Szkolenie surfingowe oraz warsztat oddechowy z Martą Budzanowską

Do świata surfingu wprowadzi Was Marta Budzanowska. Marta to nasza head-instruktorka, która poza sezonem letnim w Polsce mieszka na Bali i uczy tam (oprócz surfingu i jogi) freedivingu. Niedawno ukończyła kurs metody Whima Hofa i od zeszłego sezonu można pod jej okiem bezpiecznie wejść do lodówki pełnej lodu (Ice Cold Baths).

Więcej na temat Marty możecie się dowiedzieć na przykład z jej instagrama: instagram.com/surfchickitas/

Plan warsztatów oddechowych i zajęć surfingowych:

9:30 – 11:00 Oddech Wima Hofa | 100 PLN

11:00 – 13:00 Zajęcia surfingu (grupa początkująca) | 240 PLN

Zajęcia jogi z Marią Surzycką – Mary Kate

Zajęcia jogi na pięknych matach od Joy in Me poprowadzi Marysia Surzycka. Mary ma za sobą 500 godzin kursu w Polsce i Kostaryce, a swoim uśmiechem zaraża każdego, nie tylko na macie. Nieustannie szuka inspiracji u innych nauczycieli, jak i w dalekich podróżach. Kocha naturę i dobre jedzenie.

Więcej na temat Marysi możecie dowiedzieć się z jej kanału youtube, na którym prowadzi zajęcia jogi

Plan zajęć jogi:

8:00 – 9:00 Joga | 30 PLN

18:00 – 19:00 Joga | 30 PLN

Część dochodu dla fundacji MARE

Podobnie jak w ubiegłym roku, część dochodu z prowadzonych przez nas zajęć zostanie przeznaczone na działalność Fundacji MARE. Pomóżcie nam chronić Bałtyk i wpadnijcie do naszego Surf Clubu na kempingu Chałupy 3.

Harmonogram i koszt zajęć (sobota 18 czerwca)

8:00 – 9:00 Joga | 30 PLN

9:30 – 11:00 Oddech Wima Hofa | 100 PLN

11:00 – 13:00 Zajęcia surfingu (grupa początkująca) | 240 PLN

13:00 – 15:00 Zajęcia surfskate (grupa początkująca) | 150 PLN

15:00 – 17:30 Zajęcia surfskate (grupa średnio-zaawansowana + videoanvaliza) | 200 PLN

18:00 – 19:00 Joga | 30 PLN

20:00 Surf Movie Night | FREE

ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIA I WARSZTATY JEST OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

ZAPISY: info@surfpeople.pl

Zobacz również

Ikona Surf People

Sklep

Kitesurfing - szkoła kitesurfingu
Ikona Surf People

Szkoła