fbpx

Skontaktuj się z nami:

Sklep

730 200 293
kuba@kiteoffer.com

Lokalizacja:

Starowiejska 36, 84-120 Władysławowo

Sklep otwarty jest od 30 kwietnia do 20 września.

Szkoła

720 009 000
info@surfpeople.pl

Lokalizacja:

Kemping Chałupy 3

Szkoła otwarta jest od 30 kwietnia do 20 września.

Surfco Kompała Jakub Kulczyński Bartosz spółka cywilna

Szymały 3

42-600 Tarnowskie Góry

NIP 6452554088

Szkolenia na najwyższym poziomie

Doświadczona i licencjonowana kadra, szkolenie z intercomem i najnowszy sprzęt !

Nasza oferta

Ikona sklepu

21 lat doświadczenia

Nasza szkoła wywodzi się z pierwszej szkoły kitesurfingu w Polsce, założonej w 1999 roku. Przeszliśmy wszystkie etapy rozwoju tego sportu, dlatego doskonale wiemy jak powinny być prowadzone nowoczesne i efektywne szkolenia.

Ikona sklepu

Doświadczona kadra

Wszyscy nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie. Szkolimy również w języku angielskim, niemieckim i czeskim. Nasza kadra instruktorska jest stała, dlatego kursanci chętnie do nas wracają.

Ikona sklepu

Nowoczesny system szkolenia

W naszej bazie wykorzystujemy bezprzewodowy intercom służący do komunikacji dwustronnej pomiędzy kursantem i instruktorem. Taka technologia zwiększa efektywność szkolenia, a także daje większe poczucie bezpieczeństwa kursantowi.

Ikona sklepu

Bezpieczny spot

Piaszczyste dno, ogromna przestrzeń na wodzie i wydzielona strefa tylko dla kitesurferów. To tylko niektóre elementy gwarantujące bezpieczne i bardzo efektywne szkolenie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest asekuracja motorówki na całym akwenie.

Ikona sklepu

Najnowszy sprzęt

Dobór odpowiedniego sprzętu w kitesurfingu jest kluczowy. Sprzęt w naszej bazie to zawsze topowe oraz sprawdzone marki. Wymieniamy go co sezon, żebyś zawsze uczył się na najbardziej nowoczesnych modelach.

Ikona sklepu

Wykorzystanie 100% dni Z WIATREM

Gdy wieje południe lub zachód, szkolimy przy naszej bazie na kempingu Chałupy 3. W przypadku kierunków północnych i wschodnich przenosimy szkolenia na wyspę Mewia Rewa, która jest unikalnym spotem na skalę światową.

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy licencjonowaną szkoła i szkolimy w oparciu o wytyczne Polskiego Związku Kitesurfingu. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań takich jak komunikacja radiowa instruktora z kursantem oraz karta kursanta.

Logo Polskiego Związku Kiteboardingu
Logo International Surfing Association
Ikona Surf People

Sklep

Ikona Surf People

Blog

SURF PEOPLE VLOG

Zobacz naszego vloga

Logo Surf People

Wypożyczalnia

Ukończyłeś kurs kitesurfingu i jesteś w pełni samodzielnym kitesurferem, to najwyższy czas na wyjście na wodę bez instruktora. Jeżeli nie masz jeszcze swojego sprzętu kitesurfingowego, to nic prostszego możesz go u nas wypożyczyć, przetestować, a następnie zakupić w sklepie: www.surfpeople.pl/sklep.

Gdzie? Chałupy 3 | Władysławowo | Wysyłkowo

Sprawdź

Profesjonalna szkoła ludzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Baza zawsze czysta, zadbana z dobrą muzyką w tle. Największe dwa plusy to spot do surfowania po stronie morza i pełna paleta desek w szkółce, a drugi mega plus to od zatoki największa swoboda do nauki/pływania w porównaniu z całym półwyspem, momentami dosłownie parę osób pływa i nie ma ścisku. aaaa no i jeszcze o sprzęt dbają do znudzenia - warto po sezonie

.Mikołaj M

Kolejne marzenie spełnione! Nauczyłam się surfować ?‍♀️ Tak! W Polsce, w polskim Bałtyku ? 8h kurs surfingu pozwoliło mi swobodnie poczuć się na desce. Instruktorka Marta-najlepsza na świecie! Doświadczenie zdobywała przez wiele lat, co ewidentnie przekłada się na wysoki poziom zajęć. Pomimo zajęć grupowych, podejście jest bardzo indywidualne. Jak tylko będę mogła to do Was wrócę! Uśmiechnięci ludzie, pozytywna energia, piękne miejsce ???

.Aleksandra H

Super ekipa, świetni instruktorzy! Znają się na rzeczy i mają prawdziwą zajawkę z tego, co robią. Gorąco polecam, szczególnie kitesurfing!

.Rafał Z

Szkoła zlokalizowana tuż przy plaży. Czyste, zadbane i pachnące pokoje. Wesoła i doświadczona ekipa. Bardzo polecam to miejsce - wyjeżdżam zawsze z bólem mięśnia sercowego.

.Daniel G

Bardzo profesjonalna szkoła ze świetną kadrą i super atmosferą! Najnowszy sprzęt, optymalny spot do nauki (duża łączka do startowania, łagodna wejście do wody bez kamieni etc. i co najważniejsze brak tłoku na wodzie!). Super warunki idą w parze z wyjątkowym klimatem! Widać, że to miejsce zrobione przez ludzi z pasją! Szczerze polecam!

.Ilona F

Tutaj jest tak, jak słyszałeś, widziałeś na filmikach, chciałbyś żeby było, bo tak sobie wyobrażałeś, czy wyśniłeś. Tylko, że trochę lepiej, bardziej profesjonalnie, kompleksowo, przyjemniej i w realu ;) Jeśli tu trafiłeś przyjacielu, nie musisz więcej szukać! Polecam 100%

.Michał S

Super kontakt, profesjonalni instruktorzy, najlepszy (nowy) sprzęt i świetny klimat. Kite, Surf, Wakesurf, SUP czy wspólne sesje skate na minirampie, a wieczorem piwko przy grillu ❤ Na bank jeszcze tam nie raz wrócimy!

.Paweł C

Świetna ekipa instruktorów, ludzie z zajawką i pasją! Ogromny wybór desek do surfowania! Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportami wodnymi czy już jesteś pro, ta ekipa zawsze sprawi że będziesz łapał jeszcze dłuższe i większe fale! Jeżeli na hel to tylko do SURF PEOPLE! SURF THE HEL PEOPLE!

.Kuba G

Kitesurfing Hel i Chałupy

Kitesurfing to sport, który po prostu uzależnia. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które już kiedyś spróbowało surfingu z latawcem wraca do nas po więcej. W szkole Surf People organizujemy więc szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą wycisnąć z tej dyscypliny jeszcze więcej, ucząc się kolejnych manewrów. Jeśli zatem szukasz nowych wyzwań, które zapewnia Ci kitesurfing, Hel i Chałupy powinny znaleźć się na mapie Twoich kolejnych celów podróży.

Kitesurfing – Chałupy wśród najlepszych spotów

Nie bez powodu Półwysep Helski uważa się za jedną z najważniejszych miejscówek miłośników kitesurfingu w Europie. Zapewnia on bowiem świetne warunki zarówno do stawiania pierwszych kroków w tym sporcie, jak i do rozwijania swoich umiejętności. Dlatego jeśli zdecydujesz się na przyjazd właśnie na Hel, kurs kitesurfingu w tym miejscu będzie na pewno udany.

Wiele osób wciąż sądzi, iż najlepszym spotem tego typu jest Puck (kitesurfing kojarzony jest bowiem często z Zatoką Pucką). Zdaniem większości fanów tego sportu to jednak Chałupy wyróżniają się pod względem warunków. Jesteśmy przekonani, że z naszej plaży, piaszczystego dna i braku tłumów będą zadowoleni wszyscy uczestnicy kursów kitesurfingu. Jest bezpiecznie, ale wciąż bardzo atrakcyjnie również dla osób zaawansowanych.

Chałupy – kitesurfing pod okiem profesjonalistów

Wybierając szkołę Surf People masz pewność, że kurs kitesurfingu będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, z której wyniesiesz mnóstwo cennych informacji i przydatnych umiejętności. A wszystko to dzięki naszej profesjonalnej kadrze instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojej szerokiej wiedzy potrafią oni doskonale dopasować szkolenie do potrzeb i możliwości każdego kursanta, zapewniając mu fachową opiekę i wsparcie.

Nasz kurs dla osób zaawansowanych zaczynamy zawsze od rozmowy z każdym uczestnikiem szkolenia dotyczącej jego oczekiwań względem manewrów, które chciałby opanować na wodzie. Po sprawdzeniu umiejętności takiej osoby instruktor decyduje, od których z nich zaczniecie waszą wspólną naukę. Oczywiście szkolenie obejmuje bardzo skrupulatnie przerabianą część teoretyczną, aby właściwie przygotować kursanta do zajęć w wodzie.

Surf People – zdaj się na fachowców w kitesurfingu

Kiedy wybiera się szkolenie w takim miejscu jak Chałupy, kitesurfing staje się jeszcze przyjemniejszy. U nas możesz jednak liczyć na znacznie więcej niż tylko uroczy krajobraz. Doskonała kadra instruktorska, świetnie przygotowany spot, a do tego najwyższej jakości sprzęt w postaci deski z latawcem, kasku, pianki oraz kamizelki asekuracyjnej – wszystko to sprawia, że kursy z nami są bezpieczne i zapewniają mnóstwo fachowej wiedzy, ale też świetnej zabawy.

Warto więc zdecydować się na rozwijanie swoich umiejętności w tak ekscytującej dyscyplinie jak kitesurfing. Szkoła Surf People idealnie się do tego nada. Cena za organizowane przez nas kursy dla zaawansowanych jest zależna od pakietu, jaki wybierzesz. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w pakietach od 1 do 15 godzin. A jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda Ci się wykorzystać całego wykupionego pakietu, pozostałe godziny przekazujemy Ci w postaci vouchera, który możesz wykorzystać w przyszłości lub przekazać innej osobie.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

  wsparcie

  Fone
  Manera
  Softech
  FCS
  Surf Inc.